+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Żuraw samojezdny przy montażu koła młyńskiego – WOŚP 2019

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to już tradycja w całej Polsce, a serce WOŚP najmocniej bije co roku w Warszawie. Na Placu Defilad pod Pałacem Kultury i Nauki co roku gromadzą się tysiące mieszkańców Warszawy, a także niezliczone liczby turystów, którzy przyjeżdżają na wielki finał WOŚP. To wydarzenie, które niesie za sobą mnóstwo dobra, ma na celu pomoc innym i promowanie otwartej postawy, serdeczności i umiejętności dzielenia się z drugim człowiekiem. Co to ma wspólnego z firmą oferującą usługi dźwigowe?

Montaż koła młyńskiego dla WOŚP

Nasza firma miała przyjemność realizować dla WOŚP usługę montażu koła młyńskiego, które stanowiło jedną z głównych atrakcji dla uczestników finałowej imprezy. Koło widokowe zawsze przyciąga wielu chętnych, by zobaczyć z góry panoramę Warszawy, a kolorowy, radosny dzień, w którym odbywa się wielkie narodowe święto serdeczności – to doskonała okazja.

Aby rozstawić koło widokowe, niezbędna jest pomoc żurawia samojezdnego o odpowiednim udźwigu i zasięgu ramienia. W pierwszej kolejności do naszych zadań należało rozładowanie wielkogabarytowych elementów konstrukcyjnych z samochodu ciężarowego, a następnie montaż poszczególnych elementów i stabilne osadzenie koła młyńskiego na wyznaczonym obszarze.

Żuraw samojezdny – usługa na Placu Defilad

Do realizacji zadania oddelegowaliśmy żuraw samojezdny klasy 100 ton TEREX – DEMAG AC100/5L. Zastosowanie tego modelu podyktowane było cechami dźwigu: odpowiednią długością ramienia żurawia oraz udźwigiem adekwatnym do ciężaru, który należało przenosić podczas realizacji zlecenia. Jak w każdym przypadku, bardzo ważne było, aby dobrany dźwig nie był zbyt mały ani zbyt duży, ponieważ mogłoby to znacznie utrudnić, a nawet uniemożliwić realizację usługi i zapewnienie bezpieczeństwa na placu. Na Placu Defilad żurawiem samojezdnym operował doświadczony operator z wysokimi kwalifikacjami i umiejętnościami, dzięki którym prace przebiegały sprawnie i bezproblemowo.

Rozstawione koło młyńskie, zgodnie z przewidywaniami, stanowiło dużą atrakcję dla osób biorących udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Możemy Państwu zdradzić, że z koła widokowego korzystało wielu członków rodzin naszych pracowników, którzy również uczestniczyli w imprezie pod Pałacem Kultury.

Dla naszej firmy realizowanie usług dźwigowych i podnośnikowych dla takich wydarzeń jak WOŚP to bardzo duża przyjemność i ogromna satysfakcja. Cieszymy się, że możemy przyczyniać się do tak ważnych działań i realizować usługi dźwigowe czy wynajem podnośników w słusznej sprawie.

Zapraszamy do współpracy!

 

żuraw samojezdny TEREX DEMAG

Podnosimy.pl Administrator

Usługi dźwigowe i podnośnikowe w Warszawie i okolicach.

Ciekawostki i informacje z branży. Aktualności związane z usługami realizowanymi przez firmę Podnosimy.pl

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i podnośnik w Podnosimy.pl

projekt i wykonanie: Decowell

Top