+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Oferowane pojazdy

Dźwig samojezdny 350 ton

Żuraw samojezdny o udźwigu 350 ton marki TEREX model AC-350 Parametry dźwigu Żuraw samojezdny...

Dźwig samojezdny 200 ton

Żuraw samojezdny o udźwigu 200 ton na wynajem Parametry dźwigu Żuraw samojezdny 200 ton...

Żuraw samojezdny 160 ton

Żuraw samojezdny o udźwigu 160 ton na wynajem Parametry dźwigu Dźwig samojezdny 160 ton...

Dźwig teleskopowy 110 ton

Parametry dźwigu teleskopowego 110 ton Dźwig teleskopowy 110 ton marka TEREX DEMAG AC100/5 długość...

Żuraw samojezdny 100 ton

Żuraw samojezdny o udźwigu 100 ton na wynajem Parametry dźwigu 100 ton Żuraw samojezdny...

Dźwig samojezdny 70 ton

Dźwig samojezdny klasy 70 ton dostępny na wynajem w Warszawie i okolicach Nowoczesny żuraw...

Dźwig samochodowy 65 ton

Żuraw samojezdny o udźwigu 65 ton marki Tadano – model HK65 dostępny na wynajem...

Dźwig teleskopowy 50 ton

Parametry dźwigu 50 ton Dźwig teleskopowy 50 ton marka Terex Demag model AC 50-1...

Dźwig kołowy 50 ton

Dźwig samochodowy klasy 50 ton Tadano ATF 50G-3 na wynajem Warszawa, Piaseczno, Radom, Pruszków,...

Dźwigi samojezdne – usługi dźwigowe w Warszawie

Dźwigi i żurawie samojezdne do 500 ton – Warszawa, Radom, Pruszków, Piaseczno

Firma „Dźwigi i Podnośniki” oddział Warszawa, oferująca usługi dźwigowe, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów w swojej ofercie posiada najlepsze żurawie budowlane,  żurawie samochodowe i dźwigi samojezdne, a także zaawansowane technologicznie żurawie samojezdne i dźwigi samochodowe. Nasza oferta obejmuje żurawie kołowe do ciężkich zadań dźwigowych o udźwigu 500 ton. Stawiamy na dźwigi takich marek jak Terex Demag, Liebherr, czy Krupp i Grove.

Nasze dźwigi i żurawie wyposażone są w osprzęt dodatkowy, który dobieramy w zależności od realizowanych prac. Zarówno nasze pojazdy, jak i osprzęt to wysoka jakość, nowoczesność i gwarancja bezpiecznego przebiegu wykonywanych zleceń na usługi dźwigowe w Warszawie, Piasecznie, Radomiu i Pruszkowie.

Zapewniamy, że nasze urządzenia podnośnikowe i dźwigowe poddawane są regularnym przeglądom technicznym, dzięki czemu mamy pewność, że nasze dźwigi teleskopowe i żurawie zapewnią bezpieczny i sprawny przebieg prac dźwigowych. Żurawie samochodowe i dźwigi samojezdne sprostają nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom klientów zamawiających usługi dźwigowe w naszej firmie.

Dźwig i żuraw samochodowy – zastosowanie

Nowoczesny dźwig to maszyna typowo budowlana, która najbardziej rozległe zastosowanie znajduje oczywiście w branży budowlanej. Wszelkie prace polegające na dźwiganiu i podnoszeniu, m.in. materiałów budowlanych czy elementów konstrukcyjnych to zadania, z którymi dźwig poradzi sobie doskonale.

Poza budownictwem, dźwig można spotkać również przy wszelkiego rodzaju pracach montażowych na wysokości. Mowa tu o zadaniach, w których dźwig będzie potrzebny, by przetransportować np. duży klimatyzator na dach budynku. Często zdarzają się również prace montażowe, w których trzeba np. przenieść ciężki basen nad budynkiem czy nad wysokimi drzewami.

Dźwig można zastosować również przy wielu pracach związanych z przemysłem rozrywkowym. Dźwigi często wykorzystywane są do popularnych skoków na bungee czy można je również zobaczyć podczas przygotowywania koncertów i imprez masowych. Budowa (i późniejsza rozbiórka) sceny, ustawianie koła widokowego czy maszyn w parku rozrywki to zdania, z którymi mamy do czynienia bardzo często.

Z doświadczenia wiemy, że dźwig może się przydać również w takich pracach jak chociażby ustawianie dużych i ciężkich donic z drzewkami i krzewami na nowych osiedlach czy w parkach. Dźwig pomoże również w ustawianiu nowych pomników, w wyciąganiu pojazdów z wody, przy wodowaniu małych statków, barek i jachtów, a także w wielu innych pracach.

Wynajem dźwigów i usługi dźwigowe w Warszawie, Pruszkowie, Radomiu, Piasecznie

Nasze dźwigi i żurawie samochodowe dostępne są w usłudze wynajmu dźwigów wraz z profesjonalnym wsparciem operatorów dźwigów z doświadczeniem i odpowiednimi kwalifikacjami. Nasi konsultanci pomogą w doborze odpowiedniego urządzenia i zlecą realizację prac fachowcowi, który na temat dźwigów wie wszystko i będzie mógł Państwu zapewnić sprawny przebieg prac i pełne zadowolenie zarówno z pracy żurawia, jak i operatora.

Wynajem dźwigów oferujemy głównie firmom i dużym projektom budowlanym

Oferowane dźwigi i żurawie mogą realizować prace przy zróżnicowanym zasięgu i ciężarze – szeroka flota maszyn pozwala dobrać najlepszy dźwig do każdego zlecenia. Pracujemy głównie na terenie Warszawy, ale chętnie przyjmujemy również zlecenia na wynajem dźwigów w okolicznych miejscowościach (Piaseczno, Radom, Pruszków i okolice), a w przypadku dużych zleceń nawet na terenie całego kraju. Jesteśmy otwarci na wielopoziomową współpracę z klientem.

Aby wynająć dźwigi do 500 ton i żurawie dostępne w naszej firmie w Warszawie zapraszamy do kontaktu.

Usługi dźwigowe Warszawa – bogate doświadczenie

Nasze wieloletnie doświadczenie to setki, a nawet tysiące zrealizowanych zleceń w Warszawie, Pruszkowie, Radomiu, Piasecznie, przy których wykorzystano dźwigi samojezdne i żurawie teleskopowe. Każda z wykonywanych prac to dla nas kolejna okazja do poszerzania doświadczeń i podejmowania nowych wyzwań. Wielokrotnie realizowaliśmy nietypowe prace z wykorzystaniem dźwigów i żurawi, takie jak np. wodowanie barki czy wynajem dźwigów do pracy na planie filmowym.

Z przyjemnością wykonujemy nietypowe zlecenia i stawiamy czoła zadaniom pozornie niemożliwym do wykonania. Zrealizowane prace to kolejne powody do satysfakcji i zadowolenia, jak również motywacja do ciągłego rozwoju naszej firmy Dźwigi i Podnośniki i jej pracowników.

Nie uznajemy kompromisów! Zawsze stawiamy na najwyższą jakość realizowania usług dźwigowych.

Zachęcamy do współpracy – Warszawa, Piaseczno, Radom, Pruszków i okolice

Zachęcamy także do korzystania z wynajmu podnośników koszowych w Warszawie i innych oferowanych lokalizacjach.

usługi dźwigowe

Usługi dźwigowe i wynajem dźwigów Lublin, Płock, Łódź i okolice

Stawiając na ciągły rozwój naszej firmy i chcąc podnosić poziom usług dźwigowych nie tylko w Warszawie, rozszerzyliśmy obszar naszego działania o kolejne miasta i miejscowości. Z naszych dźwigów samochodowych i żurawi samojezdnych można korzystać również w Łodzi, Płocku, Lublinie i okolicach.

Wynajem dźwigów i usługi dźwigowe w Łodzi, Płocku, Lublinie i okolicach realizujemy dla firm i dla klientów indywidualnych.

Szczegóły oferty: usługi dźwigowe w Łodzi i usługi dźwigowe w Płocku.

Zapraszamy do współpracy!

DŹWIGI i PODNOŚNIKI Sp. z o.o., 02-237 Warszawa, ul. Instalatorów 7c, NIP 9512359045, REGON: 146263730, KRS: 0000430334, Kapitał zakładowy: 6.000,00 PLN, Prezes Zarządu – Dariusz Kujawa

Copyright © by 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

Top