+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Oferowane pojazdy

Mały wózek teleskopowy 2,5t

Parametry wózka teleskopowego wózek teleskopowy 6 metrów typ DIECI Apollo 25.6 maksymalny udźwig 2500...

Ładowarki teleskopowe 13m

Parametry ładowarki ładowarka teleskopowa 13m marka CASE TX 130 – 33 udźwig ładowarki 3300...

Ładowarki teleskopowe 17m

Parametry ładowarki ładowarka teleskopowa 17 metrów typ Manitou MT-1740SLT udźwig ładowarki 4000 kg wysokość...

Ładowarka teleskopowa 16m z koszem

Parametry ładowarki z koszem ładowarka teleskopowa 16 metrów model DIECI ICARUS 40.16 udźwig ładowarki...

Ładowarka teleskopowa obrotowa 18m

Parametry ładowarki ładowarka obrotowa 18 metrów wys. robocza z koszem 20 metrów obrót 360...

Ładowarka teleskopowa ROTO 21m z koszem

Parametry ładowarki ładowarka typu roto 21 metrów obrót 360 stopni typ DIECI PEGASUS 45.21...

Ładowarki teleskopowe

Wynajem ładowarek teleskopowych

Oferujemy wynajem ładowarek teleskopowych wraz z obsługą operatorską dla przemysłu i budownictwa. Możliwy krótkoterminowy oraz długoterminowy wynajem ładowarki teleskopowej w Warszawie. Nasze ładowarki teleskopowe to najlepsze rozwiązanie i gwarancja sprawnego działania w każdych pracach wysokościowych. Zapraszamy do współpracy w temacie wynajem ładowarek teleskopowych Warszawa.

Nasze ładowarki teleskopowe wyposażone mogą być w: widły, łyżkę, dźwig (tzw. żurawik hydrauliczny) lub kosz osobowy do prac wysokościowych. W ofercie znajdą Państwo ładowarki teleskopowe do 17 metrów i 4 ton udźwigu takich marek jak: Manitou, JCB, Merlo czy Dieci. Szczególnie polecamy ładowarki teleskopowe z koszem do prac na wysokości marki DIECI, która posiada bardzo bogaty osprzęt dodatkowy.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w temacie wynajem ładowarek teleskopowych z obsługą sukcesywnie powiększamy naszą flotę o kolejne ładowarki teleskopowe tak żeby nasza oferta zaspokoiła nawet najbardziej wymagających!

Ładowarki teleskopowe obrotowe

W naszej ofercie polecamy ładowarki teleskopowe obrotowe, które służą do podnoszenia oraz przewożenia ładunków. Kategoria ładowarki typu ROTO przystosowana jest do podnoszenia materiałów i osób o masie do 5000 kg na wysokość od 18 do 30 metrów. Ładowarki roto posiadają bardzo szeroką gamę dołączanego osprzętu i możliwość obrotu o 360 stopni co znacznie zwiększa liczbę zadań w których można zastosować ładowarki teleskopowe z obrotem.

Jako nieliczni w branży oferujemy wynajem ładowarki teleskopowej z operatorem eliminując potrzebę posiadania przeszkolonego personelu z uprawnieniami. Jest to istotne w przypadku krótkoterminowego wynajmu podnośnika teleskopowego oszczędzając czas i pieniądze wynajmującego. W przypadku wynajmu ładowarki z operatorem nie pobieramy kaucji!

Copyright © by 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone!

projekt i wykonanie:

Top