+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Oferowane pojazdy

Ładowarka teleskopowa obrotowa 18m

Ładowarka teleskopowa obrotowa 18 metrów na sprzedaż – link do oferty Termin odbioru maszyny...

Ładowarka teleskopowa ROTO 21m z koszem

Parametry ładowarki ładowarka typu roto 21 metrów obrót 360 stopni typ DIECI PEGASUS 45.21...

Ładowarki teleskopowe – wynajem ładowarek teleskopowych

Wynajem ładowarek teleskopowych w Warszawie, Pruszkowie, Radomiu, Piasecznie i okolicach

Oferujemy wynajem podnośników teleskopowych wraz z obsługą operatorską dla przemysłu i budownictwa. Możliwy krótkoterminowy oraz długoterminowy wynajem w Warszawie, Radomiu, Piasecznie i Pruszkowie. Nasze podnośniki teleskopowe to najlepsze rozwiązanie i gwarancja sprawnego działania w każdych pracach wysokościowych. Zawsze stawiamy na niezawodność i najbardziej optymalne rozwiązania.

Zapraszamy do współpracy: Warszawa, Pruszków, Radom, Piaseczno i okolice.

Wyposażenie dodatkowe dla ładowarek teleskopowych

Nasze ładowarki teleskopowe mogą być wyposażone w: widły, łyżkę, dźwig (tzw. żurawik hydrauliczny) lub kosz osobowy do prac wysokościowych. W ofercie znajdą Państwo ładowarki teleskopowe do 17 metrów i 4 ton udźwigu takich marek jak: Manitou, JCB, Merlo czy Dieci, które używają podobnych technologii. Szczególnie polecamy ładowarki teleskopowe z koszem do prac na wysokości marki DIECI, które posiadają bardzo bogaty osprzęt dodatkowy i najnowszy rok produkcji.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, sukcesywnie powiększamy naszą flotę o kolejne ładowarki teleskopowe tak, aby nasza oferta zaspokoiła nawet najbardziej wymagających zleceniodawców!

Podnośniki teleskopowe (ładowarki z teleskopem) – zastosowanie

Podnośnik teleskopowy, czyli ładowarka teleskopowa, może być stosowany przy wielu różnych pracach. Najbardziej charakterystyczne zastosowanie ładowarki teleskopowej to:

  • rolnictwo – m.in. transport paszy dla zwierząt, transport snopków słomy i siana, prace realizowane jako ciągnik, siewnik, kosiarka czy pług (przy zastosowaniu odpowiedniego osprzętu dodatkowego dla podnośnika teleskopowego)
  • leśnictwo – m.in. transport drewna realizowany przez podnośnik teleskopowy wyposażony w chwytaki do drewna
  • przemysł – m.in. prace transportowe, układanie i przenoszenie różnego rodzaju ładunków, ustawianie towarów na placach magazynowych
  • budownictwo – m.in. transport materiałów budowlanych, pomoc w pracach wykończeniowych jako podnośnik teleskopowy z koszem osobowym

Ładowarki teleskopowe obrotowe – wynajem

W naszej ofercie zawierającej różne maszyny, polecamy ładowarki teleskopowe obrotowe, które służą do podnoszenia oraz przewożenia ładunków. Kategoria ładowarki typu ROTO przystosowana jest do podnoszenia materiałów i osób o masie do 5000 kilogramów na wysokość od 18 do 30 metrów. Ładowarki Roto posiadają bardzo szeroką gamę dołączanego osprzętu i możliwość obrotu o 360 stopni, co znacznie zwiększa liczbę zadań, w których można zastosować ładowarki teleskopowe z obrotem.

Usługi ładowarkami teleskopowymi z opieką operatora

Jako nieliczni w branży oferujemy wynajem ładowarki teleskopowej z operatorem eliminując potrzebę posiadania przeszkolonego personelu z uprawnieniami. Jest to istotne w przypadku krótkoterminowego wynajmu podnośnika teleskopowego oszczędzając czas i pieniądze wynajmującego. W przypadku wynajmu ładowarki z operatorem nie pobieramy kaucji!

ładowarka teleskopowa obrotowa

Ładowarka teleskopowa Manitou (i inne) – Warszawa, Pruszków, Radom, Piaseczno i okolice

Nasza firma Dźwigi i Podnośniki Podnosimy.pl oferuje wynajem pojazdów głównie na terenie Warszawy, ale jesteśmy otwarci na współpracę w innych lokalizacjach. Gdy podnośnik teleskopowy potrzebny jest w takich miejscowościach jak Pruszków, Radom, Nadarzyn, Modlin, Piaseczno, Góra Kalwaria czy Nowy Dwór Mazowiecki – jesteśmy w pełni gotowi do współpracy. Pozostałe lokalizacje w województwie mazowieckim są możliwe przy długofalowej współpracy lub większych zleceniach, w których niezbędna będzie zwyżka z profesjonalną obsługą.

Zawsze, gdy potrzebna jest zwyżka z teleskopem i z dodatkowym osprzętem i fachową obsługą – skontaktuj się z nami i ustal warunki współpracy. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji – jesteśmy gotowi, by pomóc. Nie boimy się żadnych wyzwań i z przyjemnością podejmiemy się realizacji zleceń, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się niemożliwe do realizacji.

Usługi ładowarkami teleskopowymi Łódź, Płock i Lublin

Dla klientów, którzy chcieliby wykorzystać ładowarki teleskopowe w Lublinie, Płocku czy Łodzi – rozszerzyliśmy obszar naszej działalności i uruchomiliśmy nowe oddziały. Zapotrzebowanie na wynajem podnośników z teleskopem rośnie każdego dnia, dlatego chcąc podnosić poziom usług transportowych i nowoczesnych usług podnośnikowych nie tylko w stolicy, chętnie podejmujemy się realizacji zleceń w miastach takich jak Lublin, Radom, Płock i Łódź. Lokalizacja ma duży wpływ na cenę realizowanej usługi.

Nasza firma jest otwarta na nowe obszary działalności i nowych klientów biznesowych, którzy być może staną się stałymi kontrahentami. Chcąc wynająć ładowarkę teleskopową w Łodzi, Płocku, Radomiu czy Lublinie – warto skorzystać z naszej bogatej oferty i podmiotowego podejścia do każdego zleceniodawcy. W przypadku większych zleceń, obszarem działalności jest cała Polska.

Kontakt z naszą firmą: wynajem ładowarek teleskopowych Warszawa, Łódź, Płock i Lublin

Zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań o szczegóły oferty, chociażby o stan techniczny, częstotliwość korzystania z serwisu, czy rok produkcji naszych pojazdów, takich jak ładowarki teleskopowe czy ładowarki obrotowe.

Można skontaktować się z nami telefonicznie i przez e-mail. Nasi pracownicy udzielą niezbędnych informacji w odpowiedzi na pytania ze strony klientów zainteresowanych usługą wynajmu ładowarek teleskopowych.

Uwaga! W naszej firmie nie jest dostępna sprzedaż nowych pojazdów.

Informujemy, że oferujemy także usługi dźwigowe i dźwigi wysokiej jakości.

Tu nie ma miejsca na kompromisy! Liczy się jakość, bezpieczeństwo i profesjonalizm.

Oddział Warszawa | Oddział Łódź | Oddział Płock | Oddział Lublin

ładowarka teleskopowa Łódź, Radom, Lublin, Płock

DŹWIGI i PODNOŚNIKI Sp. z o.o., 02-237 Warszawa, ul. Instalatorów 7c, NIP 9512359045, REGON: 146263730, KRS: 0000430334, Kapitał zakładowy: 6.000,00 PLN, Prezes Zarządu – Dariusz Kujawa

Copyright © by 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

Top