+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Oferowane pojazdy

Mały wózek teleskopowy 2,5t

Parametry wózka teleskopowego wózek teleskopowy 6 metrów typ DIECI Apollo 25.6 maksymalny udźwig 2500...

Ładowarki teleskopowe 13m

Parametry ładowarki ładowarka teleskopowa 13m marka CASE TX 130 – 33 udźwig ładowarki 3300...

Ładowarki teleskopowe 17m

Parametry ładowarki ładowarka teleskopowa 17 metrów typ Manitou MT-1740SLT udźwig ładowarki 4000 kg wysokość...

Ładowarka teleskopowa 16m z koszem

Parametry ładowarki z koszem ładowarka teleskopowa 16 metrów model DIECI ICARUS 40.16 udźwig ładowarki...

Ładowarka teleskopowa obrotowa 18m

Parametry ładowarki ładowarka obrotowa 18 metrów wys. robocza z koszem 20 metrów obrót 360...

Ładowarka teleskopowa ROTO 21m z koszem

Parametry ładowarki ładowarka typu roto 21 metrów obrót 360 stopni typ DIECI PEGASUS 45.21...

Ładowarki teleskopowe – wynajem ładowarek teleskopowych

Wynajem ładowarek teleskopowych w Warszawie

Oferujemy wynajem zwyżek z teleskopem wraz z obsługą operatorską dla przemysłu i budownictwa. Możliwy krótkoterminowy oraz długoterminowy wynajem w Warszawie. Nasze podnośniki teleskopowe to najlepsze rozwiązanie i gwarancja sprawnego działania w każdych pracach wysokościowych. Zapraszamy do współpracy: Warszawa, Pruszków, Piaseczno i okolice.

Wyposażenie dodatkowe

Nasze ładowarki teleskopowe wyposażone mogą być w: widły, łyżkę, dźwig (tzw. żurawik hydrauliczny) lub kosz osobowy do prac wysokościowych. W ofercie znajdą Państwo ładowarki teleskopowe do 17 metrów i 4 ton udźwigu takich marek jak: Manitou, JCB, Merlo czy Dieci, które używają podobnych technologii. Szczególnie polecamy ładowarki teleskopowe z koszem do prac na wysokości marki DIECI, które posiadają bardzo bogaty osprzęt dodatkowy i najnowszy rok produkcji.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, sukcesywnie powiększamy naszą flotę o kolejne ładowarki teleskopowe tak żeby nasza oferta zaspokoiła nawet najbardziej wymagających!

Ładowarki teleskopowe obrotowe

W naszej ofercie zawierającej różne maszyny, polecamy ładowarki teleskopowe obrotowe, które służą do podnoszenia oraz przewożenia ładunków. Kategoria ładowarki typu ROTO przystosowana jest do podnoszenia materiałów i osób o masie do 5000 kg na wysokość od 18 do 30 metrów. Ładowarki Roto posiadają bardzo szeroką gamę dołączanego osprzętu i możliwość obrotu o 360 stopni co znacznie zwiększa liczbę zadań, w których można zastosować ładowarki teleskopowe z obrotem.

Usługi z opieką operatora

Jako nieliczni w branży oferujemy wynajem ładowarki teleskopowej z operatorem eliminując potrzebę posiadania przeszkolonego personelu z uprawnieniami. Jest to istotne w przypadku krótkoterminowego wynajmu podnośnika teleskopowego oszczędzając czas i pieniądze wynajmującego. W przypadku wynajmu ładowarki z operatorem nie pobieramy kaucji!

ładowarka teleskopowa obrotowa

Ładowarka teleskopowa Manitou (i inne) w Warszawie i okolicach

Nasza firma Dźwigi i Podnośniki Podnosimy.pl oferuje wynajem pojazdów głównie na terenie Warszawy, ale jesteśmy otwarci na współpracę w innych lokalizacjach. Gdy podnośnik teleskopowy potrzebny jest w takich miejscowościach jak Pruszków, Nadarzyn, Modlin, Piaseczno, Góra Kalwaria czy Nowy Dwór Mazowiecki – jesteśmy w pełni gotowi do współpracy. Pozostałe lokalizacje w województwie mazowieckim są możliwe przy długofalowej współpracy lub większych zleceniach, w których niezbędna będzie zwyżka z profesjonalną obsługą.

Zawsze, gdy potrzebna jest zwyżka z teleskopem i z dodatkowym osprzętem i fachową obsługą – skontaktuj się z nami i ustal warunki współpracy. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji – jesteśmy gotowi, by pomóc. Nie boimy się żadnych wyzwań i z przyjemnością podejmiemy się realizacji zleceń, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się niemożliwe do realizacji.

Usługi ładowarkami teleskopowymi Łódź, Radom i Lublin

Dla klientów, którzy chcieliby wykorzystać ładowarki teleskopowe w Lublinie, Radomiu czy Łodzi – rozszerzyliśmy obszar naszej działalności. Zapotrzebowanie na wynajem podnośników z teleskopem rośnie każdego dnia, dlatego chcąc podnosić poziom usług transportowych i nowoczesnych usług podnośnikowych nie tylko w stolicy, chętnie podejmujemy się realizacji zleceń w miastach takich jak Lublin, Radom i Łódź. Lokalizacja ma duży wpływ na cenę realizowanej usługi.

Nasza firma jest otwarta na nowe obszary działalności i nowych klientów indywidualnych i biznesowych, którzy być może staną się stałymi kontrahentami. Chcąc wynająć ładowarkę teleskopową w Łodzi, Radomiu czy Lublinie – warto skorzystać z naszej bogatej oferty i podmiotowego podejścia do każdego zleceniodawcy. W przypadku większych zleceń, obszarem działalności jest cała Polska.

Kontakt z naszą firmą

Zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań o szczegóły oferty, chociażby o stan techniczny, częstotliwość korzystania z serwisu, czy rok produkcji naszych pojazdów. Można skontaktować się z nami telefonicznie i przez e-mail. Nasi pracownicy udzielą niezbędnych informacji w odpowiedzi na pytania ze strony klientów.

Uwaga! W naszej firmie nie jest dostępna sprzedaż nowych pojazdów.

Informujemy, że oferujemy także usługi dźwigowe i dźwigi wysokiej jakości.

Tu nie ma miejsca na kompromisy! Liczy się jakość, bezpieczeństwo i profesjonalizm.

Copyright © by 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i podnośnik w Podnosimy.pl

projekt i wykonanie: Decowell

Top