+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Oferowane pojazdy

Mini żuraw Jekko 360 – wynajem

Parametry mini żurawia Jekko Mini-dźwig na gąsienicach typ Jekko 360 udźwig maksymalny (3 pasma)...

Mini żurawie – wynajem

Mini żurawie – zalety mini dźwigów

Mini dźwigi są stworzone do usług dźwigowych w wąskich i trudno dostępnych miejscach. Małe dźwigi na gąsienicach mogą być wykorzystane tam, gdzie nie wjedzie tradycyjny żuraw samojezdny lub wszędzie tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona. Gąsienice powodują, że mini żuraw jest bardziej zwrotny, a jego waga może być lepiej rozłożona na podłożu. Dzięki zmniejszonej masie, mini-dźwigi gąsienicowe są w stanie pracować niemal na każdym rodzaju podłoża.

Wynajem mini dźwigów i mini żurawi

Najczęściej wynajmujemy mini żurawie do:

  • montażu szyb w trudno dostępnych miejscach,
  • prac konserwacyjnych wewnątrz pomieszczeń,
  • przenoszenia dzieł sztuki w muzeach
  • prac na halach
  • prac w kościołach

Mini żurawie wyposażone są w hak zamocowany bezpośrednio na końcu wysięgnika lub wciągarkę z liną i zakończoną zbloczem dźwigowym. Przy usługach mini dźwigami do uzyskania zwiększonej wysokości podnoszenia należy zastosować specjalne przedłużenie wysięgnika, tzw. Jib. Kąt pochylenia i długość dodatkowego wysięgnika może być regulowany.

Ponieważ zalety mini-dźwigów są często wykorzystywane w budownictwie, gdzie często trzeba wykonywać usługi mini żurawiami w pomieszczeniach zamkniętych maszyny są wyposażone w podwójny system zasilania. Mini-żurawie Jekko wynajmujemy do pracy na napędzie Diesel lub elektrycznym 400V.

mini żurawie - wynajem

Mini żurawie z profesjonalną obsługą w Warszawie, Radomiu, Piasecznie, Pruszkowie i okolicach

Oferujemy nowoczesne mini żurawie w usłudze wynajem mini żurawi wraz z obsługą realizowaną przez doświadczonych operatorów. Nasi operatorzy mini dźwigów posiadają wysokie kwalifikacje i bogaty wachlarz realizowanych prac przy wykorzystaniu zaawansowania technologicznego mini żurawi. Współpraca pomiędzy operatorem a mini dźwigiem to gwarancja najlepszych efektów i sprawnie przeprowadzonych prac nawet w najtrudniejszym terenie. Usługi dźwigowe realizowane w naszej firmie to gwarancja jakości.

Wynajmując mini żurawie z obsługą – nasi klienci otrzymują kompleksową usługę realizowaną przez profesjonalistów, którzy nie obawiają się nawet najtrudniejszych wyzwań.

Aby wynająć mini dźwig – zapraszamy do kontaktu i ustalenia rodzaju, terminu i miejsca pracy. Nasze mini dźwigi dostępne są w Warszawie i w okolicach: Pruszków, Radom, Piaseczno, Nadarzyn, Grodzisk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Modlin i inne.

Wynajem mini żurawi w Łodzi, Lublinie i Płocku

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów – rozszerzyliśmy obszar działalności naszej firmy. Nowoczesne mini dźwigi dostępne są również poza Warszawą, Radomiem i bezpośrednimi okolicami. Oferujemy wynajem mini żurawi w takich lokalizacjach jak Płock, Łódź, Włocławek czy Lublin.

Nasze mini dźwigi w Łodzi, Płocku, Włocławku i Lublinie dostępne są z profesjonalną obsługą, która zrealizuje usługi na wysokim poziomie. Aby skorzystać z usługi wynajem mini żurawi w wymienionych lokalizacjach – warto skontaktować się z nami i przedstawić zapotrzebowanie na mini dźwigi. Nasz dyspozytor pomoże ustalić warunki współpracy oraz termin realizacji usług.

Mini żurawie Warszawa, Radom, Lublin, Płock, Włocławek i Łódź dostępne są dla klientów indywidualnych i dla firm.

Oddział Warszawa | Oddział Łódź | Oddział Płock | Oddział Lublin

Polecamy także korzystanie z nowoczesnych dźwigów mobilnych samojezdnych.

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i podnośnik - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt i wykonanie: Decowell

Top