+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Oferowane pojazdy

Mini żuraw Jekko 360 – wynajem

Parametry mini żurawia Jekko Mini-dźwig na gąsienicach typ Jekko 360 udźwig maksymalny (3 pasma)...

Mini żurawie – wynajem

Zalety mini żurawi:

Mini dźwigi są stworzone do usług dźwigowych w wąskich i trudno dostępnych miejscach. Małe dźwigi na gąsienicach mogą być wykorzystane tam, gdzie nie wjedzie tradycyjny żuraw samojezdny lub wszędzie tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona. Gąsienice powodują ,że mini żuraw jest bardziej zwrotny a jego waga może być lepiej rozłożona na podłożu. Dzięki zmniejszonej masie, mini-dźwigi gąsienicowe są w stanie pracować niemal na każdym rodzaju podłoża.

Wynajem mini dźwigów i mini żurawi:

Najczęściej wynajmujemy mini żurawie do:

  • montażu szyb w trudno dostępnych miejscach,
  • prac konserwacyjnych wewnątrz pomieszczeń,
  • przenoszenia dzieł sztuki w muzeach
  • prac na halach
  • prac w kościołach

Mini żurawie wyposażone są w hak zamocowany bezpośrednio na końcu wysięgnika lub wciągarkę z liną i zakończoną zbloczem dźwigowym.  Przy usługach mini dźwigami do uzyskania zwiększonej wysokości podnoszenia należy zastosować specjalne przedłużenie wysięgnika, tzw. Jib. Kąt pochylenia i długość dodatkowego wysięgnika może być regulowany.

Ponieważ zalety mini-dźwigów są często wykorzystywane w budownictwie, gdzie często trzeba wykonywać usługi mini żurawiami w pomieszczeniach zamkniętych maszyny są wyposażone w podwójny system zasilania. Mini-żurawie wynajmujemy do pracy na napędzie Diesel lub elektrycznym 400V.

Copyright © by 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone!

projekt i wykonanie:

Top