+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Tylko do końca grudnia na hasło "Podnosimy Choinkę" wynajem mobilnych żurawi wieżowych o 20% taniej. Oferta dla nowych klientów.

Oferowane pojazdy

Mobilny żuraw wieżowy 60 metrów

Parametry żurawia wieżowego Spierings SK-1265 AT-6 moment roboczy (nośność) – 132 tm maksymalny udźwig...

Mobilny żuraw wieżowy 48 metrów

Mobilny żuraw wieżowy 48 metrów na sprzedaż Termin odbioru maszyny – do uzgodnienia Parametry...

Mobilny żuraw wieżowy 40 metrów

Parametry żurawia wieżowego Spierings SK-488 AT-4 moment roboczy (nośność) –  103 tm maksymalny udźwig...

Mobilny żuraw wieżowy 38 metrów

Mobilny żuraw wieżowy Spierings SK-477 AT-4 na sprzedaż – link do oferty Termin odbioru...

Mobilny żuraw wieżowy 30 metrów

Parametry samojezdnego żurawia wieżowego Spierings SK-365 AT-3 moment roboczy (nośność) –  60 tm maksymalny...

Mobilne żurawie wieżowe

PODNOSIMY BEZ KOMPROMISÓW

Żuraw wieżowy na kołach to rozwiązanie łączące najlepsze cechy dwóch znanych urządzeń dźwigowych. Każdy zdaje sobie sprawę, że żuraw wieżowy jest zdecydowanie szybszy od dźwigu teleskopowego. Wiedziała o tym także firma Spierings, która podjęła się trudnego i odważnego zadania umieszczenia żurawia wieżowego na podwoziu kołowym. W końcu praktyczniejszy od zwykłego żurawia budowlanego jest tylko taki żuraw, który jest w stanie samodzielnie się przemieszczać. Zwiększ wydajność pracy! Podnoś z nami bez kompromisów!

DLACZEGO MOBILNY ŻURAW WIEŻOWY?

Żuraw wieżowy jest najbardziej wydajnym urządzeniem dźwignicowym. Dodanie do niego podwozia kołowego przeobraża go w niezwykle wszechstronny dźwig posiadający możliwość poruszania się. Firma Spierings dostarczyła rozwiązanie o ogromnych możliwościach łączące zalety żurawia budowlanego i podwozia mobilnego dźwigu teleskopowego. Żurawie Spierings to nowość na Polskim rynku mimo, że rozwiązanie doskonale znane w Holandii, gdzie maszyny określa się synonimem „mobilny żuraw wieżowy”.

Mobilne żurawie wieżowe są najchętniej wybierane przez klientów przy realizacji projektów, w których waga podnoszonych elementów nie przekracza 3 ton, a promień pracy żurawia wynosi do 60 metrów. Dlatego można śmiało powiedzieć, że dźwigi firmy Spierings są naprawdę uniwersalne, bo prace dźwigowe takiego typu stanowią około 80% wszystkich usług dźwigowych.

Korzyści

MOBILNY ŻURAW WIEŻOWY KONTRA DŹWIG TELESKOPOWY

Zastosowanie mobilnych żurawi wieżowych:

 • Betonowanie
 • Konstrukcje stalowe
 • Fundamenty
 • Przemysł
 • Montaż hal
 • Rafinerie
 • Huty
 • Transport stali do wykopu
 • Transport BIG-BAG’ów
 • Prace nocne
 • Prace w centrum miasta
 • Montaż płyty warstwowej
 • Montaż szalunków
 • Montaż klimatyzatorów
 • Ogrody zimowe

Wynajem mobilnych żurawi wieżowych do 60 metrów

Żurawie samojezdne wieżowe oferują mobilność żurawia samochodowego połączoną z różnorodnością  zastosowania typową dla żurawia budowlanego – żurawia wieżowego obrotowego. Oferujemy wynajem mobilnego żurawia wieżowego marki Spierings wraz z obsługą operatorską dla każdej gałęzi budownictwa – w szczególności do budownictwa mieszkaniowego oraz prac montażowych na dachach wysokich i długich obiektów.

Seria dźwigów Spierings dostosowana jest do montażu wyłącznie przez jedną osobą poprzez naciśniecie przycisku. Transport żurawia odbywa się z kompletnym wyposażeniem, tj. wieżą, przeciwwagami, kabiną operatorską oraz agregatem prądowym. Mobilny żuraw samojezdno-wieżowy gotowy jest do pracy w niespełna 20 minut, dlatego kilka zastosowań dziennie nie stanowi dla niego żadnego problemu. Operator  może sterować żurawiem z górnej kabiny lub bezprzewodowo drogą radiową za pomocą pilota.

Mobilne żurawie samojezdne wieżowe Spierings cechuje duża mobilność co sprawia, że są to najlepsze dźwigi wieżowe montowane na samochodach. Idealnie sprawdzają w gęsto zabudowanych centrach miast, przy montażu szalunków, montażu klimatyzacji czy w trakcie budowy hali. Na placu budowy mogą pracować jak elektryczny żuraw wieżowy i mogą być zasilane napięciem trójfazowym 400 V. Obniża to koszt wynajmu mobilnego żurawia Spierings i sprawia, że może konkurować z wynajmem klasycznego żurawia wieżowego kotwiczonego na stałe.

Nasze dźwigi Spierings wyposażone mogą być w samopoziomujące widły, kosz do betonu, zawiesia pasowe czy łańcuchowe.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom jeśli chodzi o wynajem mobilnych żurawi wieżowych robimy co w naszej mocy żeby stale powiększać naszą flotę o kolejne maszyny, które służą do innowacyjnych metod podnoszenia ładunków.

Mobilne żurawie wieżowe w Warszawie

Nasze mobilne dźwigi wieżowe każdego dnia realizują usługi dźwigowe na stołecznych placach budowy, ale nie tylko. Wielkogabarytowe dźwigi wieżowe znajdują swoje zastosowanie coraz częściej przy różnego rodzaju pracach niezwiązanych z branżą budowlaną. Uniwersalność mobilnego żurawia wieżowego sprawia, że można go zastosować przy wielu zadaniach, z którymi nie poradzi sobie zwykły dźwig samochodowy.

Dzięki realizowaniu usług za pomocą mobilnych żurawi wieżowych, zyskaliśmy wielu nowych, zadowolonych klientów w Warszawie i okolicach.

Wynajem mobilnych żurawi wieżowych Łódź, Radom, Lublin i okolice

Chcąc podnosić poziom usług dźwigowych nie tylko w stolicy, rozszerzyliśmy obszar naszej działalności o kolejne miasta. Profesjonalny wynajem mobilnych żurawi wieżowych w Łodzi, Lublinie, Radomiu i okolicach realizujemy z pasją i zaangażowaniem. Z przyjemnością podejmujemy nowe wyzwania i chętnie realizujemy usługi dla nowych klientów.

Mobilne żurawie wieżowe Lublin, Radom i Łódź – nasze pojazdy są gotowe do pracy przy dużych i mniejszych zleceniach. Zachęcamy do współpracy klientów indywidualnych i firmy z Łodzi, Radomia, Lublina i okolic. Jesteśmy otwarci na różne zadania, krótko i długoterminowy wynajem naszych mobilnych dźwigów. Oczywiście w nowych lokalizacjach pojazdy oferujemy wraz z profesjonalną obsługą.

Zapraszamy również do zapoznania się z usługami dźwigowymi i wynajmem dźwigów samochodowych teleskopowych.

DŹWIGI i PODNOŚNIKI Sp. z o.o., 02-237 Warszawa, ul. Instalatorów 7c, NIP 9512359045, REGON: 146263730, KRS: 0000430334, Kapitał zakładowy: 6.000,00 PLN, Prezes Zarządu – Dariusz Kujawa

Copyright © by 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

Top