+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Wynajem podnośników koszowych – cennik, czyli od czego zależy cena podnośnika koszowego?


Usługi podnośnikowe i wynajem podnośników cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem naszych klientów. Praktycznie codziennie otrzymujemy telefony i wiadomości mailowe z pytaniem o realizację usług z wykorzystaniem podnośnika koszowego. Bardzo częste pytania to „dlaczego na stronie internetowej nie ma cennika wynajmu podnośników” czy „ile kosztuje podnośnik koszowy na wynajem”. Dziś chcielibyśmy odpowiedzieć Państwu na te pytania i rozjaśnić kwestię pt. cena wynajmu podnośników koszowych w Warszawie i okolicach.

Cennik podnośników koszowych – dlaczego nie znajdziesz go na stronie?

Jedną z najczęściej poszukiwanych informacji, jeśli chodzi o podnośniki koszowe i zwyżki z koszem osobowym, jest cena wynajmu podnośnika z koszem osobowym. To oczywiste, że osoby zainteresowane wynajęciem pojazdu, chciałyby na stronie internetowej firmy znaleźć nie tylko ofertę podnośników, ich charakterystykę, parametry i zastosowanie, ale również informację o kosztach skorzystania z usług podnośnikowych. Niektóre firmy decydują się na to, by zamieścić orientacyjny cennik wynajmu podnośników koszowych, który najczęściej zawiera jedynie cenę minimalną, bez żadnych konkretów. Nasza firma zdecydowała, że na naszej stronie ofertowej nie pojawi się żaden orientacyjny cennik podnośników koszowych, ponieważ zbyt wiele zmiennych ma wpływ na to ile kosztuje wynajem podnośników koszowych w Warszawie i okolicach.

Nie zamieszczamy na naszej stronie internetowej cennika, ponieważ nie chcemy wprowadzać naszych klientów w błąd. Usługi podnośnikowe różnią się od siebie, mają bardzo szeroki zakres, każde zlecenie wygląda zupełnie inaczej. Nie da się więc z góry oszacować ile kosztuje wynajem podnośników koszowych – każdorazowo usługi podnośnikowe wyceniamy indywidualnie, po zebraniu od zleceniodawcy odpowiednich informacji. Tylko i wyłącznie po kontakcie z klientem możemy przeanalizować zadanie do wykonania i przygotować informację przedstawiającą koszty wynajmu podnośnika koszowego w Warszawie, które będą w przypadku danego zlecenia wiążące.

Cena wynajmu podnośnika koszowego – co wpływa na cenę podnośników?

Jak już wspomnieliśmy, aby przedstawić cennik podnośników koszowych, niezbędne są nam informacje dotyczące zlecenia, o które prosimy klienta zainteresowanego współpracą. Nasi dyspozytorzy są w stanie dobrać odpowiedni podnośnik koszowy do realizacji danego zlecenia, gdy wiedzą o jaki rodzaj prac chodzi, na jakie wysokości trzeba podnieść pracownika czy ładunek, ile osób będzie potrzebnych do zrealizowania usługi czy w jakich warunkach (ukształtowanie terenu, gęstość zabudowań, przeszkody dla ramienia podnośnika itp.) podnośnik koszowy będzie pracował.

Wynajem podnośnika – jaka lokalizacja?

Niezwykle ważnym elementem, który wpływa na koszty wynajmu podnośników koszowych jest lokalizacja usługi. Jeżeli podnośnik koszowy ma duży dystans do pokonania, by dotrzeć na miejsce prac, do kosztów najmu należy doliczyć koszty dojazdu. To oczywiste, że im dalej – tym większe będą koszty usług dźwigowych. Nasze usługi podnośnikowe realizujemy głównie w Warszawie, ale chętnie wynajmujemy nasze podnośniki w całym województwie mazowieckim. Gdy trzeba dojechać poza Warszawę, a bywa, że również poza Mazowsze, koszty wynajmu podnośników koszowych wzrastają, ale wyższą cenę zawsze staramy się rekompensować najwyższą jakością naszych usług.

Kolejnym istotnym czynnikiem jest czas, na jaki podnośniki koszowe wraz z operatorem są wynajmowane. Przy krótkoterminowym wynajmie cennik może być wyższy niż w przypadku wynajmu długoterminowego. Najbardziej opłacalny jest oczywiście wynajem długoterminowy, aczkolwiek w naszej firmie również przy małych zleceniach jesteśmy otwarci na rozmowę o kosztach.

Podnośnik koszowy – im większy, tym droższy

Rodzaj podnośnika koszowego, jego udźwig i zasięg ramienia również wpływają na to ile kosztuje wynajem podnośnika koszowego. Im większy pojazd – tym większe będą koszty jego wynajmu. Jeśli do realizacji usługi wystarczy podnośnik koszowy klasy 20 metrów – koszty będą zdecydowanie mniejsze, niż w przypadku, gdy do wykonania zadania potrzebny będzie podnośnik koszowy o zasięgu 62 metry. Właśnie dlatego tak ważne jest to, by zlecając usługę, udzielić jak najwięcej informacji, bo po co przepłacać wynajmując bardzo duży podnośnik, gdy ze zleceniem doskonale poradzi sobie mniejszy i tańszy podnośnik teleskopowy?

Ceny usług podnośnikowych – indywidualne ustalenia

Aby spełniać oczekiwania naszych klientów i oferować najwyższy poziom usług, ceny podnośników koszowych na wynajem zawsze ustalamy indywidualnie, biorąc pod uwagę wiele czynników. Pragniemy oferować konkurencyjne warunki cenowe, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasz indywidualny cennik wynajmu podnośników zapewniał klientom oszczędność. Zawsze jesteśmy otwarci na współpracę, negocjację cen i nawet na te najtrudniejsze zlecenia wymagające nieszablonowego podejścia. Dodatkowo, pół żartem, pół serio – nie przewidujemy kart z punktami lojalnościowymi czy naklejkami wymienianymi na nagrody, ale zawsze dla naszych stałych klientów przygotowujemy bardzo korzystne warunki współpracy.

Zachęcamy do kontaktu, by omówić warunki realizacji wynajmu podnośnika i otrzymać wiążącą informację dotyczącą tego ile kosztuje podnośnik koszowy na wynajem w Warszawie i okolicach. Jesteśmy gotowi do pracy!

Zapraszamy także do korzystania z innych usług dostępnych w naszej firmie. Oferujemy również usługi dźwigowe i wynajem dźwigów w Warszawie czy wysokiej jakości usługi ładowarkami teleskopowymi realizowane za pomocą nowoczesnych ładowarek kołowych i teleskopowych z profesjonalną obsługą. Gwarantujemy niezawodność i wysoki poziom.

 

cennik wynajmu podnośników koszowych

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt: Decowell

Top