+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Ile kosztuje wynajem ładowarek teleskopowych?

Usługi realizowane ładowarkami teleskopowymi to bardzo duża część zleceń wykonywanych przez naszą firmę. Odkąd zdecydowaliśmy się na wprowadzenie ładowarek teleskopowych do naszej oferty, możemy cieszyć się jeszcze większym zainteresowaniem usługami naszej firmy nie tylko w Warszawie, ale również w okolicach. Praktycznie codziennie otrzymujemy szereg zapytań ofertowych dotyczących usług z wykorzystaniem ładowarek z teleskopem. Jednym z najczęściej pojawiających się pytań jest „ile kosztuje wynajem ładowarek teleskopowych w Warszawie?”.

Cennik ładowarek teleskopowych – dlaczego nie ma go na naszej stronie?

Wielokrotnie spotykaliśmy się w rozmowach telefonicznych czy korespondencji mailowej z pytaniami dlaczego nie można sprawdzić na naszej stronie internetowej ile kosztuje profesjonalny wynajem ładowarek teleskopowych w Warszawie i okolicach. Aby odpowiedzieć na to pytanie pozwolimy sobie posłużyć się dość prostym przykładem. Kupując pieczywo w piekarni można wybierać spośród różnych rodzajów chleba czy bułek, które różnią się między sobą ceną. W innej piekarni można kupić podobne pieczywo w innych cenach. Ma to związek z tym jakich produktów używa dana piekarnia, w jakiej lokalizacji się znajduje, a nawet z tym jakie ponosi koszty prądu czy wynajmu lokalu. Można jednak spodziewać się stałych cen za dany rodzaj chleba, które od czasu do czasu mogą wzrastać.

W przypadku usług realizowanych ładowarkami teleskopowymi bardzo ciężko jest określić ceny tak, aby były one zobowiązujące i satysfakcjonujące dla klienta. Na koszty wynajmu ładowarki teleskopowej ma wpływ naprawdę wiele czynników, które powodują, że ceny dynamicznie się zmieniają i że dla każdego zlecenia mogą być zupełnie inne. Tutaj nawet, gdy podobne usługi są realizowane tym samym typem ładowarki teleskopowej, cena za każdym razem może być odmienna. Sprawdźmy więc co ma wpływ na cennik wynajmu ładowarek teleskopowych…

Ile kosztuje wynajem ładowarki teleskopowej – co ma wpływ na cenę usługi?

Czynników, które wpływają na cennik wynajmu ładowarkami teleskopowymi, jest tak naprawdę kilka i każdy z nich jest bardzo istotny. Podczas składania zapytań ofertowych warto zwrócić uwagę na poniższe czynniki i uwzględnić je w przesyłanym zapytaniu o warunki cenowe.

Na cennik usług ładowarkami teleskopowymi wpływ mają:

  • rodzaj i parametry techniczne ładowarki teleskopowej – poszczególne typy pojazdów różnią się między sobą udźwigiem i zasięgiem ramienia teleskopowego, do niewielkich ciężarów, które trzeba przenieść na małą wysokość wystarczy dobrać mniejszą ładowarkę, a gdy mamy do czynienia z większym wyzwaniem to analogicznie, wybieramy większy pojazd; cena zmienia się wraz z zastosowanym modelem, a nasi dyspozytorzy każdorazowo dobierają ładowarkę teleskopową w taki sposób, by nasi klienci nie musieli przepłacać
  • lokalizacja usługi do wykonania – należy pamiętać o tym, że pojazd musi dojechać na miejsce wykonywania prac i wrócić potem do bazy, dlatego im większa odległość od bazy – tym większa będzie kwota, którą należy doliczyć do kosztów wynajmu pojazdu
  • rodzaj i wartość ładunku do przenoszenia – niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że wartość i typ ładunku mają bardzo duże znaczenie, jeśli dany rodzaj ładunku wymaga zastosowania dodatkowego osprzętu czy niestandardowych procedur to koszty wzrastają (chociażby w przypadku przenoszenia bardzo drogich maszyn)
  • czas wynajmu ładowarki teleskopowej – im dłużej ładowarka teleskopowa wraz z operatorem będą potrzebni, tym bardziej wzrastają koszty, które zleceniodawca będzie musiał ponieść, oczywiście przy dłuższej współpracy zawsze jesteśmy otwarci na negocjację cen i staramy się zaoferować warunki, które będą satysfakcjonujące dla klienta
  • stosowany osprzęt dodatkowy – nasze ładowarki mogą być wyposażone w osprzęt dodatkowy, taki jak chwytaki, żurawik hydrauliczny, kosz osobowy, pług itp., stosowanie dodatkowego osprzętu może mieć wpływ na cenę realizowanej usługi, ale nie jest to regułą

Jak widać, można wyróżnić kilka czynników, które wpływają na to ile kosztuje wynajem ładowarki teleskopowej. Mamy nadzieję, że teraz kwestia braku cennika na naszej stronie internetowej jest dużo bardziej zrozumiała.

Podczas kontaktu z naszymi dyspozytorami można zapytać o każdy szczegół dotyczący wyceny usług realizowanych za pomocą nowoczesnych ładowarek z teleskopem.

Ładowarki teleskopowe w Warszawie i okolicach

Nasza firma od lat specjalizuje się w usługach dźwigowych i podnośnikowych, ale coraz bardziej stawiamy również na wynajem ładowarek teleskopowych. Za ich pomocą można zrealizować wiele różnych prac, m.in. w rolnictwie, leśnictwie czy przemyśle. W naszej flocie maszyn posiadamy kilka różnych modeli ładowarek z teleskopem, w tym uniwersalną i niezawodną ładowarkę obrotową ROTO.

Realizujemy nasze usługi głównie na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości: Radom, Piaseczno, Góra Kalwaria, Pruszków, Nadarzyn, Żabia Wola, Modlin, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk czy Nowy Dwór Mazowiecki.

Ładowarki teleskopowe z naszej firmy wynająć można również w Lublinie, Radomiu czy Łodzi. Z przyjemnością podejmujemy współpracę również w innych lokalizacjach w przypadku większych zleceń. Każdorazowo cennik wynajmu ładowarek teleskopowych ustalamy indywidualnie z naszym zleceniodawcą biorąc pod uwagę wszystkie wyżej wymienione czynniki wpływające na koszty.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi dyspozytorami, którzy pomogą dobrać najbardziej optymalne rozwiązania i przedstawią warunki cenowe ustalone na podstawie otrzymanych od Państwa informacji.

Zachęcamy także do korzystania z naszych podnośników koszowych, które wynajmujemy w całym województwie mazowieckim.

cennik wynajmu ładowarek teleskopowych

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt: Decowell

Top