+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Jak wstawić duży piec do pizzy do lokalu? Z nami to proste!

Czy zastanawiali się Państwo kiedyś w jaki sposób wstawić do punktu gastronomicznego duży piec do pizzy? Sprawa nie jest tak skomplikowana, jakby się wydawało.

Oczywiście nie będzie się bez wyburzenia części ściany, ale potem to już bułka z masłem. Wystarczy skorzystać z odpowiedniego urządzenia, które pomoże przenieść piec i ustawić go w miejscu dla niego przeznaczonym. Doskonałym rozwiązaniem będzie tu wynajem ładowarek teleskopowych, ponieważ maszyny te znakomicie spisują się przy przenoszeniu wielkogabarytowych, ciężkich przedmiotów, elementów konstrukcyjnych czy towarów.

Kilka miesięcy temu mieliśmy okazję realizować usługę dla klienta, któremu zależało na sprawnym i bezpiecznym wstawieniu dużego pieca do pizzy do budynku. Przy realizacji zadania korzystaliśmy z ładowarki teleskopowej Dieci Pegasus 2145 o wysięgu 21 metrów i udźwigu 4,5 tony. Obrotowa ładowarka teleskopowa sprawdziła się doskonale: bezpiecznie i szybko transportując piec, z którego dzisiaj na Powiślu serwowana jest pyszna tradycyjna pizza.

W naszej firmie ładowarki teleskopowe z widłami, łyżką, żurawikiem hydraulicznym czy koszem osobowym dostępne są od ręki i gotowe są do pracy przy każdym, nawet najbardziej niestandardowym zleceniu.

Prosimy, by o nas pamiętać w sytuacjach, gdy potrzebna jest duża moc udźwigu, duży zasięg i solidność w realizacji usług dźwigowych i podnośnikowych.

wynajem ładowarek teleskopowych

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i podnośnik w Podnosimy.pl

projekt i wykonanie: Decowell

Top