+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Mini żurawie firmy Jekko – funkcjonalność w parze z wszechstronnością

Jekko jest włoską firmą, która od ponad 45 lat działa w branży bezpośrednio związanej z produkcją różnorodnych urządzeń przeznaczonych do przenoszenia i podnoszenia. Mini żurawie budowlane marki Jekko znane są praktycznie na całym świecie, a wynajem dźwigów tej marki cieszy się dużym uznaniem. Dostępne są na wszystkich kontynentach, a ich sprzedaż prowadzi trzydziestu pięciu autoryzowanych dealerów. Mini żurawie Jekko dostępne są również w naszej ofercie, dlatego chcielibyśmy dziś przybliżyć naszym klientom firmę Jekko i jej najmocniejsze strony na przykładzie mini dźwigów.

Dlaczego podnośnik marki Jekko cieszy się tak dużą popularnością? Oto kilka głównych cech, którymi odznaczają się żurawie samojezdne tej firmy.

Niewielkie rozmiary oraz waga

Mini żurawie Jekko odznaczają się niewielkimi, kompaktowymi rozmiarami. Wśród ich użytkowników to właśnie ta cecha uznawana jest za jedną z głównych zalet sprzętu. Dzięki temu można bez trudu dotrzeć w miejsca z pozoru niedostępne, takie jak wąskie uliczki czy też ciasne przejścia.

Dźwigi marki Jekko, gdy sytuacja tego wymaga, mogą przejechać przez standardowe drzwi, czy też wjechać na piętro windą. Z tego też względu są one bardzo często wykorzystywane jako urządzenia do prac, które należy wykonać w wewnątrz budynków. Zdarza się tak, iż inne maszyny nie są w stanie dotrzeć na miejsce robót. Wówczas to dźwig Jekko wydaje się niezastąpiony. W ten sposób można także uniknąć wielu problemów związanych z pracą na niewielkich powierzchniach.

W tym miejscu należy również zaznaczyć, iż mini żurawie Jekko są stosunkowo lekkie. To sprawia, że ich transport jest prostszy niż w przypadku wielu innych maszyn. Dźwigi mogą być przewożone zarówno na przyczepie, jak i za pomocą innych, większych żurawi. Niewielka waga sprawia, że podnośniki Jekko mogą być bez problemu stosowane podczas pracy na wysokości. Jednym z żurawi, który doskonale sprawdzi się podczas takich działań, jest model SPX312. Jego wymiary to 2,8 x 0,77 x 1,6 metra, nacisk zaś 0,44 km / centymetr sześcienny.

Duża różnorodność zastosowań

Mini żuraw Jekko pomimo swoich niewielkich rozmiarów, doskonale radzi sobie podczas pracy w trudniejszych warunkach. Swobodnie porusza się praktycznie po każdym rodzaju powierzchni – zarówno tej prostej, jak i usianej nierównościami. Dźwig sprawdza się na płytkach, schodach czy też grząskiej ziemi. Podnośnik Jekko zawsze wyznacza sobie stabilną pozycję, zapewniając tym samym bezpieczeństwo podczas pracy.

Modele dźwigów Jekko mają możliwość obrotu wokół własnej osi o 360 stopni. Takie rozwiązanie świadczy o tym, iż urządzenie może być wykorzystane do różnorodnych zastosowań. Na uwagę zasługują również rozsuwane gąsienice, które pozwalają wykonywać bardziej skomplikowane ruchy oraz zwiększyć stabilność podczas pracy. Dzięki temu, iż mini żurawie wyposażone są w elektryczny moduł zasilania, doskonale sprawdzają się w trakcie działań wewnątrz pomieszczeń.

Szybkość w parze z precyzją działania

Niewielkie gabaryty dźwigów umożliwiają szybkie i sprawne poruszanie się maszyny. System zdalnego sterowania sprawia, że usługi dźwigowe wykonywane są swobodnie, a pilot jest w stanie bezpiecznie manewrować przenoszonym ładunkiem. W kabinie znajduje się duży wyświetlacz (zasilany na dwie baterie), który pozwala intuicyjnie sterować jazdą oraz podnoszeniem. Mini żurawie Jekko uważane są za precyzyjne, dlatego też często wykorzystywane są między innymi podczas montowania okien.

Podnośniki Jekko mają wszystkie cechy, które powinny mieć dźwigi. Ich rozmiary są kompaktowe, a waga niewielka, ponadto odznaczają się różnorodnością zastosowań, poręcznością, precyzją i szybkością pracy. W tym przypadku duży wpływ mają zastosowane rozwiązania oraz innowacyjne technologie.

Aby wynająć mini żuraw Jekko – wystarczy się z nami skontaktować i ustalić wszystkie szczegóły. Gwarantujemy, że wynajęty mini dźwig spełni nawet największe oczekiwania zleceniodawcy. Mini żurawie czekają na Państwa zlecenia!

mini żurawie Jekko

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt: Decowell

Top