+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Mobilne żurawie wieżowe w usługach dźwigowych w Warszawie

Mobilne żurawie wieżowe zdobywają coraz większą popularność w branży budowlanej i w środowisku usług dźwigowych realizowanych m.in. dla przemysłu. W naszej firmie realizujemy szereg różnych zleceń, w których stosujemy nasze mobilne dźwigi wieżowe jako najlepsze możliwe rozwiązanie.

Mobilne żurawie wieżowe

Odkąd mobilne żurawie wieżowe pojawiły się na rynku, ich popularność cały czas rośnie. Nie można się temu dziwić, ponieważ łączą w sobie najlepsze cechy tradycyjnych, stacjonarnych żurawi wieżowych z samojezdnymi dźwigami teleskopowymi. Osadzone na podwoziu samochodowym żurawie wieżowe mogą się przemieszczać, a ich przygotowanie do pracy zajmuje około 30 minut. To bardzo duża oszczędność czasu i pieniędzy.

Stacjonarne żurawie wieżowe są osadzane na odpowiednio przygotowanym podłożu na dłuższy czas, często na kilka miesięcy. Ich ramie może poruszać się z dużym zasięgiem, ale jedynie w ruchu poziomym. Samochodowe dźwigi mogą się przemieszczać, ich ramie może poruszać się w ruchu pionowym i poziomym, ale mają mniejszą moc udźwigu i mniejszy zasięg ramienia.

Właśnie dlatego mobilne żurawie wieżowe są najlepszym rozwiązaniem – jak już wspomniano, mogą się poruszać i zmieniać swoją lokalizację nawet kilka razy w ciągu dnia. Ruch ramienia może odbywać się pionowo, poziomo, a nawet pod kątem.

Do obsługi mobilnego dźwigu wieżowego potrzebny jest tylko jeden pracownik: operator i kierowca w jednym. Ilu pracowników potrzeba do samego złożenia tradycyjnego żurawia wieżowego? Siła ludzkich rąk do za mało – do rozstawienia żurawia wieżowego potrzebne są również dźwigi samochodowe, które ustawią kratownicę żurawia.

Usługi dźwigowe z wykorzystaniem mobilnego żurawia wieżowego

W naszej firmie mobilne żurawie wieżowe wykonują wiele zleceń na usługi dźwigowe dla budownictwa, ale nie tylko. Coraz częściej nasze wielkogabarytowe żurawie stosowane są w przemyśle, jako sposób na transport wielkogabarytowych towarów czy przenoszenie dużych klimatyzatorów i innych maszyn na dachy budynków czy innych obiektów.

Takie zadania, jak podawanie elementów do wykopu czy betonowanie w nowo powstającym budynku to dla naszych samojezdnych żurawi wieżowych codzienność. Kilka dni temu realizowaliśmy kolejną z tego typu prac, do której oddelegowany został mobilny żuraw wieżowy Spierings SK-477 AT-4 o zasięgu 38m. Zadanie zostało wykonane sprawnie i bezproblemowo dzięki doświadczeniu naszego operatora, a także dzięki szerokim zaletom mobilnego dźwigu wieżowego o maksymalnym udźwigu 7000 kg. Przygotowanie tego modelu żurawia do pracy zajmuje około 20 minut!

W ostatnich miesiącach wielokrotnie nasze żurawie mobilne wieżowe były wykorzystywane do transportu big bagów, wielkogabarytowych materiałów budowlanych, wylewek betonowych i wielu innych prac. Dzięki temu, że przestawienie mobilnego dźwigu wieżowego nie wymaga dodatkowego odbioru UDT, możemy wykonywać różne prace, w różnych lokalizacjach i to tego samego dnia.

Wynajem mobilnych żurawi wieżowych w Warszawie

Aby wynająć nowoczesne samojezdne żurawie wieżowe – wystarczy się z nami skontaktować i przedstawić lokalizację oraz zakres prac. Nasz dyspozytor, po uzyskaniu niezbędnych informacji od zleceniodawcy, pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie i przydzieli odpowiedni mobilny żuraw wieżowy z profesjonalną obsługą operatora. Warunki cenowe zostaną ustalone na podstawie przedstawionych przez klienta informacji dotyczących m.in. wartości przenoszonego ładunku, rodzaju i jego ilości, a także terminu i lokalizacji realizowanych usług.

Zapraszamy do współpracy krótko i długoterminowej. Jesteśmy gotowi do realizowania nawet najtrudniejszych zadań!

mobilny żuraw wieżowy - usługi

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt: Decowell

Top