+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Mobilny żuraw wieżowy SPIERINGS AT-4 przy budowie Galerii Młociny

Galeria Młociny to nowa inwestycja na warszawskich Bielanach. Centrum handlowe z około 220 sklepami ma zostać oficjalnie otwarte wiosną 2019 roku. Aktualnie na terenie, na którym już za kilka miesięcy będzie można korzystać ze sklepów i restauracji, trwają prace budowlane, w których mamy przyjemność uczestniczyć.

Obiekt powstaje tuż przy węźle Młociny, z bezpośrednim dostępem do metra i innych środków komunikacji miejskiej. Będzie to nowe modne miejsce w północnej części miasta, które z pewnością przysłuży się rozwojowi stolicy.

Nasza firma zapewnia wykonawcy prac budowlanych profesjonalną pomoc i wsparcie w postaci nowoczesnego samojezdnego żurawia wieżowego SPIERINGS AT-4. Maksymalny wysięg żurawia to 38 metrów, maksymalna wysokość podnoszenia 24 metry, a maksymalny udźwig to 7000 kg. Maszyna jest gotowa do pracy w ciągu zaledwie 20 minut! Dzięki zwinności i szybkości model ten znakomicie nadaje się do pracy w mieście, zwłaszcza tam, gdzie nie ma zbyt wiele miejsca, aby rozstawić większy dźwig czy pokusić się o zastosowanie tradycyjnego żurawia wieżowego.

Zadaniem dla naszego operatora realizującego usługi dźwigowe i profesjonalny wynajem dźwigów wieżowych samojezdnych na terenie budowy Galerii Młociny jest podawanie materiałów budowlanych na dach nowego obiektu. Prace przebiegają sprawnie i bezproblemowo. Doświadczenie operatora pozwala na realizowanie zlecenia na wysokim poziomie, bez najmniejszych trudności i w pełni terminowo.

Nasze mobilne żurawie wieżowe to znakomity wybór, oszczędność czasu i pieniędzy, obsługa maszyny wyłącznie przez jednego pracownika. Flota naszych mobilnych dźwigów wieżowych wciąż się powiększa, dzięki czemu możemy realizować coraz więcej zleceń, odpowiadać na rosnące oczekiwania naszych klientów, podnosić poziom oferowanych przez nas usług.

Biorąc udział w budowie nowej Galerii Młociny przyczyniamy się do rozwoju stolicy, podnosimy komfort zakupów i wolnego czasu mieszkańców Warszawy. Cieszymy się za każdym razem, gdy możemy realizować zlecenia, których efektem są nowe obiekty na terenie naszego miasta czy w okolicznych miejscowościach. Za kilka miesięcy będziemy mogli przechadzać się po Galerii Młociny mając świadomość, że braliśmy czynny udział w jej budowie!

Zapraszamy Państwa do współpracy przy dużych i mniejszych inwestycjach. Jesteśmy gotowi do pracy i chętnie podejmiemy się realizacji każdego wyzwania!

Zachęcamy również do korzystania z pozostałych maszyn i pojazdów dostępnych w naszej ofercie. Polecamy nie tylko wynajem podnośników koszowych, ale również korzystanie z nowoczesnych ładowarek kołowych czy platform roboczych i podestów ruchomych.

mobilny żuraw wieżowy Spierings

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt: Decowell

Top