+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Mocne strony naszej firmy według naszych klientów

Nasza firma działa w Warszawie i województwie mazowieckim już od wielu lat. Z dumą możemy przyznać, że jesteśmy uznawani za lidera w branży i firmę, od której konkurencja mogłaby się wiele nauczyć. My również chętnie uczymy się od konkurencji, by podnosić poziom naszych usług i gwarantować naszym klientom jeszcze lepsze warunki współpracy. Opinie o naszej firmie, które dostępne są w Internecie, w zdecydowanej większości należą do pozytywnych. Często otrzymujemy również wiadomości mailowe czy telefony, w których nasi zleceniodawcy dzielą się opiniami dotyczącymi naszej firmy. Postanowiliśmy zebrać najczęściej pojawiające się opinie i przedstawić najmocniejsze strony firmy Dźwigi i Podnośniki wymieniane przez klientów, którzy mieli okazję korzystać z naszej oferty. Zapraszamy do lektury!

Najmocniejsze strony firmy Dźwigi i Podnośniki – opinie klientów

Każda firma, która poważnie traktuje swoich klientów, powinna liczyć się z opinimi dotyczącymi usług czy profesjonalizmu firmy. Oczywiście trzeba liczyć się z tym, że wśród opinii pozytywnych mogą pojawić się również takie, które są oceną negatywną. Jednak również takie recenzje są potrzebne, ponieważ motywują do pracy i podnoszenia poziomu. W naszej firmie od zawsze stawialiśmy jakość na pierwszym planie, dlatego realizując nasze usługi zawsze dokładamy wszelkich starań, by klient był zadowolony. Zasada działania jest prosta – zadowolony klient to zleceniodawca, który może do nas wrócić z kolejnym zadaniem do wykonania. Jeśli nasz pracodawca będzie niezadowolony i jego opinia będzie negatywna – raczej trudno liczyć na kolejne zlecenie. Jednakże z każdej opinii staramy się wyciągnąć naukę i wskazówkę do dalszych sposobów działania.

O czym nasi zadowoleni klienci wspominają najczęściej dzieląc się swoimi opiniami na temat usług realizowanych przez Dźwigi i Podnośniki?

Terminowość i punktualność

Nasi kontrahenci doceniają to, że zawsze staramy się dojechać na miejsce realizacji usług o umówionej porze. Zdarzają się sporadyczne, drobne spóźnienia związane z sytuacjami od nas niezależnymi, jak np. niespodziewany korek czy wypadek na drodze. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nikt nie lubi czekać, a czas to pieniądz, poza tym gdy zaczniemy pracę o czasie – skończymy również o czasie. Każda profesjonalna firma, niezależnie w jakiej branży działa, powinna pamiętać o tym, że punktualność to dobra cecha, wysoko ceniona nie tylko w bizesie, ale i w życiu.

Podobnie jest w kwestii terminowości usług. Zapewne nie raz słyszeliście chociażby o malarzach, którzy nie wywiązują się z terminów malowania mieszkania. Opóźnienia i brak terminowości to jedna z tych rzeczy, które potrafią doprowadzić do szału. Dotyczy to każdego obszaru działalności i usług – jeżeli chcesz być szanowany i ceniony przez klientów – musisz pilnować terminów. Oczywiście są pewne sytuacje, które usprawiedliwiają tzw. poślizgi, ale powinny być one wyjątkiem od reguły, a nie zwyczajem.

Zawsze pamiętamy o tym, że spóźnienia i niedotrzymywanie terminów w większości przypadków to brak szacunku dla zleceniodawcy. Cieszymy się więc, że nasi klienci podkreślają w swoich opiniach, że docieramy na czas na miejsce realizacji usług dźwigowych i wynajmu dźwigów czy innych usług realizowanych przez naszą firmę.

Dbałość o bezpieczeństwo

Praca z pojazdami i maszynami takimi jak dźwigi, podnośniki koszowe i zwyżki z koszem osobowym, ładowarki teleskopowe wymaga zachowania najwyższego stopnia bezpieczeństwa. Wiele słyszy się o wypadkach na placach budowy, gdzie nieodpowiednio przygotowany do pracy żuraw wieżowy czy dźwig samochodowy przewrócił się, spowodował uszkodzenia własne i innych maszyn, obiektów i pojazdów oraz zaroził życiu i bezpieczeństwu operatora i osób trzecich.

W naszej firmie nie ma miejsca na błędy. To wręcz sprawa oczywista, że każdy z naszych pracowników jest odpowiednio przeszkolony pod względem BHP, a nasze pojazdy poddawane są regularnym, szczegółowym przeglądom technicznym, by wyeliminować nawet najdrobniejsze usterki. Dźwigi i Podnośniki to firma, która nie oszczędza na wymianie zużytych części, takich jak chociażby zawiesia transportowe, kosze osobowe czy haki. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik i gwarantować bezpieczeństwo. Zawsze dbamy o to, by odpowiednio zabezpieczyć i oznaczyć miejsce realizowania usług. Nie możemy sobie pozwolić na zaniedbania nie tylko z powodu przepisów i odpowiedzialności karnej, ale również z powodu zwyczanej przyzwoitości i poczucia odpowiedzialności. Odpowiednie zabezpieczenie pojazdów, pracowników i miejsca realizacji prac to nasz obowiązek, z którego zawsze się wywiązujemy.

Duży park maszynowy i duży wybór maszyn

Wielu naszych klientów podkreślało, że dużym atutem naszej firmy jest to, że oferujemy nie tylko jeden rodzaj pojazdów tak, jak niektóre firmy specjalizujące się przykładowo wyłącznie w usługach podnośnikowych. W naszej firmie można wynająć nie tylko dźwigi, nie tylko podnośniki, ale również platformy robocze, samochody HDS, ładowarki teleskopowe czy żurawie pająki. Dzięki temu zleceniodawca może w jednej firmie wynająć wszystkie lub większość maszyn, które są mu potrzebne. Przykładowo, gdy zlecenie wymaga użycia kilku dźwigów – w naszej flocie dostępne są nie tylko standardowe dźwigi samochodowe o udźwigu od 20 do 350 ton, ale również uniwersalne i coraz bardziej doceniane mobilne żurawie wieżowe o udźwigu do 10 ton i zasięgu do 60 metrów. Na dostępność wielu pojazdów i wielu typów pojazdów w szczególności zwracają uwagę nasi klienci poszukujący solidnych podwykonawców.

Klienci indywidualni zazwyczaj doceniają możliwość doboru odpowiedniego pojazdu do danego zlecenia ze względów ekonomicznych. Zdarza się bowiem tak, że w małych firmach dostępny jest tylko jeden model dźwigu czy podnośnika, często duży i do wielu małych zleceń za duży, nieekonomiczny. Cena wynajmu zależy m.in. od wielkości pojazdu, więc jeśli w danej firmie dostępny jest tylko duży podnośnik czy dźwig, klient może przepłacić. Co gorsza, może zdarzyć się, że firma z za małym lub za dużym pojazdem będzie chciała na siłę zrealizować zlecenie, by zarobić, a to może doprowadzić do sytuacji, w której zbyt mały dźwig czy za mały podnośnik nie poradzi sobie z zadaniem i doprowadzi do sytuacji niebezpiecznych.

Aktualnie w naszej firmie dostępnych jest kilkadziesiąt pojazdów różnego typu, o różnych parametrach technicznych, udźwigu, zasięgu ramienia. Do każdego zlecenia możemy dobrać pojazd, który będzie doskonale spełniał swoje funkcje i pozwoli na sprawną realizację usługi w sposób bezpieczny i precyzyjny.

Indywidualne podejście do każdego klienta i zlecenia

Zawsze każdego klienta traktujemy podmiotowo i jesteśmy otwarci na jego oczekiwania, wskazówki oraz potrzeby. Nie wrzucamy naszych klientów w utarte schematy, bo każdy zleceniodawca jest inny i każde zadanie do wykonania jest inne. Oznacza to, że koszty wynajmu naszych pojazdów i profesjonalnej obsługi realizowanej przez doświadczonych operatorów wyceniamy indywidualnie i jesteśmy otwarci na rozmowy. W wielu opiniach pojawiały się stwierdzenia, że jesteśmy otwarci na dyskusję i wspólne wypracowywanie rozwiązań i drogi, którą będziemy podążać podczas prac. W przypadu klientów, którzy nie mają branżowej wiedzy, zawsze staramy się zaopiekować takim zleceniodawcą i wyjaśnić wszystkie wątpliwości oraz podejmowane decyzje i wybory. Dzięki temu usługi dźwigowe, wynajem ładowarek koszowych i obrotowch czy usługi podnośnikowe możemy realizować zgodnie z oczekiwaniami klienta, zapewniając pełną satysfakcję i zadowolenie z poziomu realizacji.

Profesjonalizm operatorów dźwigów i podnośników koszowych

W naszej firmie jakość dotyczy wszystkich aspektów, również jakości i profesjonalizmu naszych pracowników. Zatrudniamy najlepszych operatorów, którzy mają odpowiednie doświadczenie lub których starannie szkolimy w naszej firmie gwarantując im praktyczne pzygotowanie do pracy. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje, a przy tym są również osobami sumiennymi, dokładnymi i godnymi naszego zaufania. Klienci wysoko cenią nie tylko ich kunszt operatorski, ale również dobrą współpracę z klientem, dokładność, otwartość i życzliwość wobec zleceniodawcy. Dobra atmosfera jest ważna wszędzie i w każdej sytuacji, również w pracy.

Cieszymy się, że nasi klienci doceniają nasze starania i nieustanną chęć rozwoju i podnoszenia poziomu naszych usług. Dobre opinie motywują nas do dalszej pracy i do tego, by utrzymywać dobry poziom i nadal cieszyć się dużym zaufaniem zleceniodawców. Dziękujemy za każdą recenzję i za to, że darzą nas Państwo tak dużą sympatią.

Zachęcamy do współpracy i do korzystania z naszych usług. Podnosimy prawie wszystko!

 

HDS

 

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt: Decowell

Top