wynajem@podnosimy.pl

Nasz Spierings na ulicy Mysiej w Warszawie

Spis treści

Zlecenia na usługi dźwigowe realizowane w centrum Warszawy to dla nas codzienność. Każdego dnia zgłaszają się do nas klienci, którym zależy na wysokim poziomie wykonywania prac i na najwyższym stopniu bezpieczeństwa. Tym razem mieliśmy okazję pracować dla naszego zleceniodawcy na ulicy Mysiej w Warszawie. Zapraszamy do zapoznania się z bliższymi informacjami dotyczącymi zadania.

Opis zadania do wykonania

Ulica Mysia znajduje się w samym centrum Warszawy, na Śródmieściu. Nie ma tam zbyt wiele miejsca do rozstawiania dźwigów, dlatego aby wykonać zlecenie – konieczne było zorganizowanie legalnego zajęcia pasa jezdni w Urzędzie Miasta. Dokładna lokalizacja prac to ul. Mysia 2 – siedziba Polskiej Grupy Energetycznej.

Zadaniem dla naszego dźwigu i operatora było przeniesienie i montaż klimatyzatora na dach budynku. Waga klimatyzatora była niewielka, natomiast zasięg podania to 30 metrów na wysokość 35 metrów.

Zlecenie wymagało precyzji i ostrożności.

Dobór dźwigu

Usługi dźwigowe związane z montażem klimatyzatorów na dachach wysokich budynków to zlecenia, które otrzymujemy bardzo często. Do ich realizacji, podobnie jak w przypadku ulicy Mysiej, oddelegowujemy mobilne żurawie wieżowe. Przy tej realizacji wykorzystano mobilnego żurawia wieżowego SPIERINGS AT6. Jest to dźwig o maksymalnym zasięgu 60 metrów. Idealnie sprawdza się w centrum miasta, podczas pracy przy wysokich budynkach. Jego rozstawienie zajmuje 30 minut!

Pełna galeria zdjęć z realizacji zlecenia dostępna tutaj.

Dlaczego mobilne żurawie wieżowe są idealne do pracy w centrum miasta?

Żurawie należące do rodziny mobilnych wieżowych Spieringsów nie potrzebują dużo miejsca do pracy. Są bardzo zwrotne, są zdecydowanie szybsze od zwykłych żurawi wieżowych, a do tego osiągają gotowość do pracy w ciągu 20-30 minut w zależności od modelu. Doskonale spisują się przy pracy w wąskich uliczkach, przy wysokich budynkach. Ich konstrukcja, w tym możliwość przemieszczania się dzięki podwoziu samochodowemu sprawia, że są one uniwersalne i kompaktowe. Mogą wykonać kika zleceń w ciągu jednego dnia. Warto również podkreślić, że ramię wysięgnika może pracować pod różnym kątem, np. pod kątem 30 stopni.

Wynajem mobilnych żurawi wieżowych w Warszawie i nie tylko

Flota naszych mobilnych żurawi wieżowych powiększa się, dzięki czemu możemy zapewniać nasze usługi nie tylko w Warszawie i okolicach. Wynajem mobilnych żurawi wieżowych realizujemy również w takich lokalizacjach jak Płock, Włocławek, Łódź, Zgierz, Lublin czy Świdnik.

Zleceniodawcy zawsze mogą liczyć na profesjonalną pomoc w doborze żurawia, a także na obsługę pojazdu przez doświadczonego operatora. Wykonując pracę dla naszych klientów dbamy o jej wysoki poziom, bezpieczeństwo, solidność i terminowość. Dzięki temu cieszymy się zaufaniem wielu kontrahentów, którzy do nas wracają, by ponownie wynająć nasze mobilne Spieringsy.

Potrzebują Państwo nowoczesnego samochodowego żurawia wieżowego? Zachęcamy do kontaktu! Pomożemy!

Spierings na Mysiej

Usługi dźwigiem na Mysiej w Warszawie

Podziel się ze znajomymi!

DŹWIGI i PODNOŚNIKI Sp. z o.o., 02-237 Warszawa, ul. Instalatorów 7c, NIP 9512359045, REGON: 146263730, KRS: 0000430334, Kapitał zakładowy: 6.000,00 PLN, Prezes Zarządu – Dariusz Kujawa

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt: Decowell

Top