+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Nowy mini żuraw na rynku – żuraw Jekko JF545 V-Max

Branża budowlana ciągle się rozwija, również dzięki firmom, które nieustannie pracują nad nowymi modelami maszyn i pojazdów stosowanych w budownictwie. Firmy, które tworzą pojazdy dla usług podnośnikowych i dźwigowych, tworzą nowe technologie, którym lubimy się przyglądać i które śledzimy z zainteresowaniem. Pojawienie się nowego mini żurawia ze stajni firmy Jekko nie mogło przejść niezauważenie, tym bardziej, że sami stosujemy mini dźwigi tego producenta. W przyszłości planujemy wzbogacenie floty naszych maszyn o najnowszą propozycję od Jekko, która niedawno pojawiła się na rynku. To super nowoczesny mini żuraw Jekko JF545 V-Max, o którym chcielibyśmy napisać kilka słów.

Mini żuraw Jekko JF545 V-Max

Nowy gąsienicowy żuraw przegubowy, nazywany również mini żurawiem czy żurawiem pająkiem, to najnowsza propozycja firmy Jekko, która ma być maksymalnie wszechstronna. Model ten umożliwia stosowanie większej różnorodności osprzętu dodatkowego, niż wcześniejsze modele mini żurawi stworzonych przez tę firmę. Dzięki wzbogaceniu żurawia o dodatkowe opcjonalne narzędzia, JF545 ma sprawdzać się jeszcze lepiej i podnosić poziom usług dźwigowych.

Największą zaletą nowego modelu żurawia Jekko jest wysięgnik, który pasuje do bogatej listy narzędzi (uznawanych za osprzęt dodatkowy), których stosowanie wymaga większej ilości oleju oraz jego większego ciśnienia. Mamy tu na myśli takie opcje dodatkowe jak łyżka dwuczęściowa, świder, piła chwytakowa. Dzięki niezależnemu, dodatkowemu obwodowi hydraulicznemu z chłodnicą w modelu V-Max zapobiega się przegrzaniu oleju w trakcie pracy mini żurawia.

Do najistotniejszych zalet mini żurawia Jekko JF545 V-Max można zaliczyć:

 • przeciwwaga możliwa do zdejmowania
 • potrójny wysięgnik przegubowy po zamontowaniu wysięgnika
 • liczne możliwości konfiguracji stabilizacji
 • idealne zastosowanie do najbardziej delikatnych zadań dzięki płynnej i precyzyjnej pracy
 • maksymalna wysokość robocza 30 metrów
 • kompaktowy rozmiar zapewniający maksymalną dostępność w ciasnych przestrzeniach
 • duży udźwig do 15,5 tony w połączeniu z zasięgiem 28 metrów
 • możliwość zastosowania platformy roboczej, kosza dla operatora, wciągarki, manipulatora próżniowego

Można śmiało powiedzieć, że najnowszy model mini żurawia gąsienicowego od Jekko ma ogromną szansę na to, by podbić rynek i stać się najlepszym i najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem w 2021 roku. Mamy oczywiście na myśli usługi dźwigowe do 15,5 tony.

Mini żurawie – zastosowanie mini dźwigów

Mini żurawie gąsienicowe mają naprawdę szerokie zastosowanie, ponieważ dzięki swojej budowie i masie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie nie można wykorzystać żurawia wieżowego czy dźwigu samochodowego. Gabaryty mini dźwigów przyczyniają się do tego, że można je wykorzystać na praktycznie każdego rodzaju podłożu. Niektóre modele są tak wąskie, że mieszczą się przez drzwi i mogą wykonywać swoje zadania w pomieszczeniach. Ograniczona przestrzeń i ciasne pomieszczenia to środowisko idealne do pracy dla mini żurawi.

Najczęściej mini dźwigi stosowane są w:

 • montażu szyb w miejscach trudno dostępnych
 • pracach konserwacyjnych wewnątrz pomieszczeń
 • pracach związanych z przenoszeniem dzieł sztuki w galeriach i muzeach
 • halach magazynowych
 • pracach realizowanych w kościołach
 • pracach realizowanych w galeriach handlowych

Wynajem mini dźwigów w Warszawie, Lublinie, Łodzi, Radomiu i okolicach

W naszej firmie mini żurawie zajmują bardzo ważne miejsce. Jedną z idei naszej firmy jest świadczenie kompleksowych usług, które spełnią oczekiwania każdego klienta. Chcemy, by z naszej oferty mogli korzystać zarówno ci klienci, którzy potrzebują dużych żurawi wieżowych mobilnych i dźwigów samochodowych o udźwigu kilkuset ton, jak i klienci, którzy potrzebują pojazdów i maszyn dźwigowych mniejszego kalibru. Dzięki dużej flocie i różnorodności pojazdów i maszyn, każdego dnia realizujemy zlecenia różnego typu, w różnych lokalizacjach.

Krótko i długoterminowy wynajem mini żurawi w Warszawie, Radomiu, Łodzi i Lublinie realizujemy wraz z profesjonalną obsługą operatorską, która gwarantuje sprawny i bezpieczny przebieg prac. Przy realizacji usług stosujemy nowoczesne modele mini żurawi Jekko i tak, jak wspomnieliśmy wcześniej, w przyszłości planujemy wzbogacenie naszej floty o kolejne mini żurawie, w tym również o mini żurawia Jekko JF545 V-Max.

Zapraszamy do współpracy!

 

żuraw Jekko JF545 V-Max

fot. jekko-cranes.com

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt: Decowell

Top