+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Podnosimy.pl docenione przez Orły Branży Budowlanej!

Dla każdej firmy, niezależnie od branży, zadowolenie klienta powinno być jednym z najważniejszych celów prowadzenia działalności gospodarczej. Zadowolony klient nie tylko wróci i skorzysta ponownie z usług, ale również prawdopodobnie poleci usługi firmy swoim znajomym. Każda firma, która chce się rozwijać i podnosić swój poziom, powinna zwracać uwagę na opinie klientów i brać je pod uwagę w swojej strategii rozwoju, działalności i marketingu. Nie od dziś wiadomo, że warto chwalić się pozytywnym odbiorem przez klientów. Jeżeli otrzymujemy dobre recenzje naszej pracy to dlaczego się tym nie szczycić? Właśnie dlatego z ogromną przyjemnością informujemy, że znaleźliśmy sę w gronie laureatów plebiscytu Orły Branży Budowlanej.

Czym jest plebiscyt Orły Branży Budowlanej?

Orły Branży Budowlanej to plebiscyt, który wyróżnia najlepsze firmy działające w budownictwie opierając klasyfikację przedsiębiorstw na najlepszym kryterium. Co mamy na myśli? Twórcy plebiscytu biorą pod uwagę opinie klientów, które zamieszczane są w Internecie – głównie na portalu społecznościowym Facebook i w mapach Google. Na ich podstawie tworzony jest ranking firm, w którym, aby zostać laureatem, należy zdobyć średnią minimum 8 na 10 punktów. Średnia zliczana jest na podstawie punktów przyznawanych w opiniach klientów.

W przeciwieństwie do wielu plebiscytów, Orły Branży Budowlanej to plebiscyt, w którym kryteria są jasno określone. Każda z firm ocenianych w plebiscycie doskonale wie za co zdobywa punkty. Udział w inicjatywie jest bezpłatny, a więc nie ma ryzyka podejrzeń, że uczestnicy opłacają swoje wyższe lokaty i zostają laureatami po uiszczeniu płatności. Jasne kryteria i brak opłaty oznaczają, że Orły Branży Budowlanej to obiektywna inicjatywa, której można zaufać.

Podnosimy.pl wśród laureatów

Obecność naszej firmy wśród laureatów obiektywnego plebicytu, którego siłą napędową są opinie osób, które faktycznie korzystają z naszych dźwigów i usług dźwigowych czy podnośników koszowych i ładowarek teleskopowych, to prawdziwy zaszczyt i powód do dumy. Na podstawie opinii, które zamieszczają Państwo na naszym profilu na Facebooku i w mapach Google, uzyskana punktacja to aż 9,9/10, co oznacza, że oceniają Państwo nasze usługi naprawdę bardzo wysoko. To prestiżowe wyróżnienie otrzymaliśmy dzięki Wam, drodzy klienci i to właśnie Wam chcielibyśmy je zadedykować.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaufanie i za powierzanie nam mniejszych i większych wyzwań do realizacji. Każdy nasz dźwig czy podnośnik koszowy w Warszawie i okolicach i każdy nasz operator dokłada wszelkich starań, by każde zadanie zrealizować na najwyższym poziomie. Wysoka ocena naszej pracy jest dla nas ogromną nagrodą i motywacją do dalszej pracy i stawiania kolejnych kroków na drodze rozwoju.

Dziękujemy za zaufanie i pozytywne opinie!

Zapraszamy do współpracy w Warszawie i okolicach

Nie zamierzamy spoczywać na laurach i z przyjemnością powalczymy o kolejne korzystne opinie dotyczące naszych usług. Nieustannie jesteśmy gotowi do realizowania usług dźwigowych i podnośnikowych w Warszawie i na terenie całego województwa mazowieckiego. Chętnie realizujemy również większe zlecenia w Lublinie czy Łodzi, a także w innych częściach kraju. Nasze ładowarki teleskopowe, dźwigi i mobilne żurawie wieżowe czy podnośniki koszowe są gotowe do realizacji nawet najtrudniejszych zleceń. Dla naszych operatorów nie ma rzeczy niemożliwych!

Naszym kontrahentom zapewniamy konkurencyjne ceny i najlepsze warunki współpracy. Podnosimy prawie wszystko!

 

Orły Branży Budowlanej

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i podnośnik - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt i wykonanie: Decowell

Top