+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Prace mobilnym żurawiem wieżowym na Targówku

Kilka dni temu mieliśmy przyjemność realizować dla naszego klienta usługi dźwigowe na Targówku, przy ulicy Św. Wincentego. Przy realizacji prac zastosowano jeden z naszych najlepszych mobilnych żurawi wieżowych, który poradził sobie doskonale z realizacją zlecenia.

Usługi dźwigowe polegały na zapewnieniu nowoczesnego, mobilnego żurawia wieżowego wraz z profesjonalną obsługą, którego zadaniem było podawanie materiałów na dach budynku powstającego w ramach realizacji inwestycji „Nowy Targówek”.

Do prac oddelegowano mobilny żuraw wieżowy SPIERINGS AT6 o zasięgu 60 metrów. Jest to największy ruchomy dźwig wieżowy w naszej ofercie, jedyny w Polsce i w całej Europie Wschodniej. Model ten został wybrany przez naszego klienta głównie z uwagi na duży zasięg maszyny, jej duży udźwig, a także zwrotność, możliwość przestawiania żurawia w dowolnym momencie i dowolną ilość razy w ciągu dnia, a także szybkość przygotowania dźwigu do pracy. Stosując mobilny dźwig wieżowy prace można wykonać zdecydowanie szybciej, niż przy zastosowaniu tradycyjnego żurawia samojezdnego.

Prace przebiegały bardzo sprawnie i bezproblemowo. Wynajem mobilnych żurawi wieżowych realizujemy zawsze wraz z profesjonalną obsługą operatora dźwigu, który posiada odpowiednie umiejętności i doświadczenie, by zapewnić klientowi usługi najwyższej jakości.

Nasze mobilne żurawie wieżowe dostępne są nie tylko w Warszawie. Zapewniamy realizację usług dźwigowych na terenie całego województwa mazowieckiego. Możemy także zapewnić nasze maszyny w innych lokalizacjach, po uprzednim ustaleniu szczegółów, takich jak miejsce i zakres prac, rodzaj i ilość przenoszonego ładunku, termin itp.

Mobilne dźwigi wieżowe wyposażone są w specjalne lampy na wysięgniku, dzięki czemu możliwe są również prace w godzinach wieczornych czy nocą.

Zachęcamy do współpracy i zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w doborze odpowiedniej maszyny.

mobilny żuraw wieżowy
 

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt: Decowell

Top