+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Zastosowanie mini żurawi – dlaczego warto postawić na wynajem?

Mini żurawie, nazywane również mini dźwigami, znajdują coraz szersze zastosowanie przy zleceniach realizowanych przez naszą firmę. Z dumą proponujemy naszym klientom najnowocześniejsze mini żurawie JEKKO, które zapewniają sprawny przebieg prac i ich wysoki poziom przy zachowaniu najwyższej precyzji. Chcielibyśmy przybliżyć Państwu tematykę zastosowania tych maszyn i zaprosić do korzystania z usługi pt. wynajem mini żurawi w Warszawie i okolicach.

Jak sama nazwa wskazuje – mowa o mini żurawiach czyli zdecydowanie mniejszych urządzeniach niż tradycyjne żurawie samojezdne. Ich przeznaczeniem jest praca w wąskich i trudno dostępnych miejscach, do których duże dźwigi i żurawie z całą pewnością się nie dostaną lub nie będą mogły swobodnie i dokładnie realizować prac zapewniając bezpieczeństwo. Wyposażone są w gąsienice, dzięki czemu są znacznie bardziej zwrotne, a ich waga może być lepiej rozłożona. Oznacza to, że mini żurawie mogą pracować we wnętrzach budynków, ponieważ dzięki swoim gabarytom, nie mają kłopotów z poruszaniem się wewnątrz, a ich ciężar nie obciąża nadmiernie podłoża.

Mini żurawie najczęściej zatrudniane są do takich prac jak prace w kościołach i w halach, przenoszenie dzieł sztuki w muzeach, prace konserwacyjne we wnętrzach budynków, montaż szyb w trudno dostępnych miejscach, transport dużych ciężarów do wnętrz budynków.

Maszyny wyposażone są w podwójny system zasilania – napęd Diesel oraz napęd elektryczny 400V. Osprzęt stanowi hak zamocowany na końcu wysięgnika, przedłużenie wysięgnika czyli JIB.

Polecamy korzystanie z mini żurawi wszędzie tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona i gdzie wymagana jest duża precyzja. Niewielkie gabaryty mini dźwigów umożliwiają ich stosowanie praktycznie wszędzie, gdzie zajdzie taka potrzeba. Warto dodać, że wynajem mini żurawi w Warszawie i okolicach realizowany jest wraz z profesjonalną obsługą doświadczonych operatorów.

Nasze mini żurawie są gotowe do pracy i realizacji zleceń nie tylko w Warszawie. Wynajem mini żurawi realizujemy w całym województwie mazowieckim – zapraszamy więc do kontaktu i ustalenia terminu i szczegółów usług do zrealizowania. Jesteśmy otwarci na współpracę i z pewnością zagwarantujemy naszym klientom satysfakcjonujący poziom realizacji prac.

wynajem mini żurawi

Podnosimy.pl Administrator

Usługi dźwigowe i podnośnikowe w Warszawie i okolicach.

Ciekawostki i informacje z branży. Aktualności związane z usługami realizowanymi przez firmę Podnosimy.pl

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i podnośnik w Podnosimy.pl

projekt i wykonanie: Decowell

Top