+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Oferowane pojazdy

Platformy robocze

Parametry techniczne Podnośnik spalinowy teleskopowy JLG 660SJ Wysokość platformy roboczej 21,90m Wysokość podnoszenia 19,90m...

Platformy robocze – podesty ruchome

Wynajem podestów ruchomych:

Samojezdne podesty teleskopowe idealnie nadają się do prac wysokościowych, konstrukcyjnych lub montażowych przede wszystkim w trudno dostępnych miejscach. Nasze podesty potrafią pracować na znacznych wysokościach (nawet do 22 metrów) oraz w miejscach oddalonych od punktu w którym można ustawić platformę (nawet 17,3m).

Nasz szeroki wachlarz usług i urządzeń budowlanych oferuje również najwyższej jakości platformy robocze i samojezdne podesty ruchome. Nasze spalinowe podesty ruchome i platformy 4×4 to wysoka jakość, bezpieczeństwo i sprawne działanie. Dla naszych klientów oferujemy profesjonalny wynajem podestów ruchomych teleskopowych i platform roboczych terenowych na terenie Warszawy. Zapraszamy do nawiązywania współpracy i wykorzystywania naszych urządzeń terenowych do nawet najbardziej wymagających zleceń.

W ofercie posiadamy głównie samojezdne podesty ruchome teleskopowe z napędem silnikiem diesla, teleskopowe podesty ruchome diesel, terenowy podesty ruchome oraz spalinowe podesty ruchome. Zapewniamy profesjonalną obsługę i pomoc w doborze odpowiednich urządzeń. Nasze podesty robocze czekają na Państwa zlecenia w pełnej gotowości.

Copyright © by 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone!

projekt i wykonanie:

Top