+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Oferowane pojazdy

Platformy robocze

Parametry techniczne Podnośnik spalinowy teleskopowy JLG 660SJ Wysokość platformy roboczej 21,90m Wysokość podnoszenia 19,90m...

Podesty ruchome – platformy robocze

Wynajem podestów ruchomych w Warszawie, Radomiu, Pruszkowie i Piasecznie

Samojezdne podesty teleskopowe idealnie nadają się do prac wysokościowych, konstrukcyjnych lub montażowych przede wszystkim w trudno dostępnych miejscach. Nasze podesty potrafią pracować na znacznych wysokościach (nawet do 22 metrów) oraz w miejscach oddalonych od punktu, w którym można ustawić platformę (nawet 17,3m).

Podstawowe typy podestów ruchomych:

  • podział ze względu na konstrukcję: podesty ruchome przejezdne, podest roboczy masztowy, podesty ruchome wiszące
  • podział ze względu na rodzaj wysięgnika: podnośniki nożycowe, przegubowe, teleskopowe, przegubowo-teleskopowe
  • podział ze względu na rodzaj napędu: elektryczny, spalinowy, ręczny

Nasz szeroki wachlarz usług i urządzeń budowlanych oferuje również najwyższej jakości platformy robocze i samojezdne podesty ruchome. Nasze spalinowe podesty ruchome i platformy 4×4 to wysoka jakość, bezpieczeństwo i sprawne działanie. Dla naszych klientów oferujemy profesjonalny wynajem podestów ruchomych teleskopowych i platform roboczych terenowych na terenie Warszawy, Pruszkowa, Radomia i Piaseczna. Zapraszamy do nawiązywania współpracy i wykorzystywania naszych urządzeń terenowych do nawet najbardziej wymagających zleceń.

W ofercie posiadamy głównie samojezdne podesty ruchome teleskopowe z napędem silnikiem diesla (podnośnik mobilny), teleskopowe podesty ruchome diesel, terenowe podesty ruchome oraz spalinowe podesty ruchome. Stawiamy na pojazdy najlepszych producentów, takich jak JLG. Zapewniamy profesjonalną obsługę i pomoc w doborze odpowiednich urządzeń. Nasze podesty robocze czekają na Państwa zlecenia w pełnej gotowości.

Usługi realizujemy przede wszystkim na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Nasze pojazdy, takie jak podnośnik nożycowy, podest roboczy, podnośnik mobilny czy platforma robocza można wynająć do realizacji prac w Pruszkowie, Radomiu, Piasecznie, Górze Kalwarii, Modlinie, Żabiej Woli, Grodzisku Mazowieckim i wielu innych miejscowościach.

Podesty ruchome z profesjonalną obsługą

Naszym klientom oferujemy nowoczesne platformy robocze i podesty ruchome wraz z profesjonalną obsługą. Nasi operatorzy posiadają odpowiednie uprawnienia do obsługi pojazdów i platform roboczych oraz bogate doświadczenie. Realizacja prac z wykorzystaniem podestów ruchomych przebiega sprawnie i bezpiecznie, a nasi operatorzy potrafią znaleźć bezpieczne wyjście z każdej sytuacji. Operatorzy, obsługując podest roboczy, podnośnik nożycowy czy podnośnik mobilny, korzystają ze swojego doświadczenia, a każde kolejne zlecenie jest okazją ku temu, by poszerzać wiedzę i wzbogacać doświadczenie zawodowe.

Zapraszamy do nawiązywania współpracy krótko i długoterminowej. Aby wynająć nasze podesty ruchome wraz z operatorem – wystarczy się z nami skontaktować i przedstawić zakres, termin i miejsce wykonywania prac. Nasi dyspozytorzy pomogą wybrać najbardziej optymalne rozwiązania, które spełnią oczekiwania zleceniodawcy. Podest roboczy każdorazowo dobierany jest po przeanalizowaniu prac do wykonania tak, aby zapewnić najwyższy poziom usług.

Podest roboczy – cennik, czyli ile kosztuje wynajem podestu ruchomego czy platformy roboczej?

W naszej firmie nie istnieje sztywny cennik usług z wykorzystaniem podestów ruchomych. Każdorazowo ceny ustalamy indywidualnie biorąc pod uwagę szereg czynników, takich jak chociażby lokalizacja prac (Warszawa, Radom, Pruszków, Lublin, Łódź, Płock, Włocławek, Piaseczno), termin, długość wynajmu pojazdu, model podestu ruchomego czy platformy roboczej. Aby ustalić koszty, niezbędny jest kontakt z naszą firmą i przedstawienie szczegółów dotyczących zlecenia.

Zawsze oferujemy naszym klientom atrakcyjne warunki współpracy oraz ceny platform roboczych i podestów ruchomych, które konkurują z ofertami innych firm. Przy dłuższej współpracy możliwe są negocjacje cen – zawsze jesteśmy otwarci na rozmowę i indywidualne ustalenia.

Wynajem platform roboczych Lublin, Płock, Włocławek i Łódź

Stawiając na rozwój naszej firmy i na zadowolenie klientów nie tylko w Warszawie, postanowiliśmy uruchomić wynajem podestów ruchomych w Łodzi, Płocku, Włocławku i Lublinie. W wymienionych lokalizacjach zapotrzebowanie na nowoczesne platformy robocze rośnie z każdym dniem, dlatego z przyjemnością realizujemy wynajem platform roboczych dla klientów indywidualnych i dla firm działających w miejscowościach: Łódź, Radom, Płock, Włocławek i Lublin i okolicach. Każdy podest roboczy, podnośnik nożycowy czy inny podnośnik mobilny można wynająć krótko i długoterminowo.

Solidność, terminowość, konkurencyjne ceny, bezpieczeństwo i nieustanne podnoszenie poziomu naszych usług – te cele staramy się realizować każdego dnia, przy każdym, nawet najmniejszym zleceniu.

Podnośnik nożycowy, podest roboczy, podnośnik mobilny, podest ruchomy czy platforma robocza – nasza flota pojazdów i maszyn to morze możliwości dla naszych klientów. Nie bez przyczyny nasze motto brzmi: Podnosimy prawie wszystko!

Oddział Warszawa | Oddział Łódź | Oddział Płock | Oddział Lublin

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu podnośników koszowych w województwie mazowieckim.

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i podnośnik - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt i wykonanie: Decowell

Top