+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Oferowane pojazdy

Podnośnik koszowy na gąsienicach 30m

Parametry techniczne podnośnika LEO 30m Podnośnik koszowy na gąsienicach  30 metrów Podnośnik teleskopowy Teupen...

Podnośniki na gąsienicach

Wynajem podnośników koszowych na gąsienicach Warszawa

Podnośniki na gąsienicach typu Spider idealnie sprawdzają się w pracach montażowych, wysokościowych i konstrukcyjnych w galeriach handlowych, kościołach, halach i wszystkich trudno dostępnych miejscach. Podnośniki typu Spider potrafią podnosić do wysokości 30 metrów oraz posiadają zasięg boczny do 15 metrów od osi obrotu podnośnika koszowego.

Nasza oferta obejmuje wynajem podnośników na gąsienicach razem z operatorem posiadającym odpowiednie uprawnienia do obsługi urządzeń wysokościowych.  Nasze najwyższej jakości podnośniki pająki najczęściej wynajmowane są do takich prac jak:

  • mycie kościołów
  • czyszczenie kościołów
  • odkurzanie kościołów
  • prace wysokościowe w galeriach handlowych
  • prace wysokościowe w kościołach

Podnośniki koszowe na gąsienicach są najwęższymi i najbardziej sprytnymi podnośnikami koszowymi. Są to maszyny samobieżne, którymi steruje się drogą radiową. Podnośniki typu spider mogą pracować na silniku spalinowym lub elektrycznym (potrzebne jest zasilanie 230V). Podnośniki koszowe spider to najwyższa jakość, bezpieczeństwo i sprawne działanie przy wszelkich pracach wewnątrz budynków.

Dla naszych klientów oferujemy profesjonalny wynajem podnośników koszowych na gąsienicach na terenie Warszawy i w całej Polsce.

Podnośniki koszowe gąsienicowe z obsługą

Flota maszyn w naszej firmie wspierana jest przez wykwalifikowanych operatorów pojazdów dźwigowych i podnośnikowych, którzy posiadają szerokie doświadczenie przy różnego rodzaju zleceniach. Wynajmując podnośniki gąsienicowe nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie operatora, który sprawnie przeprowadzi realizację zlecenia i bezproblemowo poradzi sobie z nawet największymi wyzwaniami. Stawiamy na profesjonalizm, wysoki poziom usług i brak kompromisów jeśli chodzi o jakość wykonywanych prac i bezpieczeństwo.

Aby wynająć podnośniki koszowe na gąsienicach w Warszawie i okolicach – zapraszamy do kontaktu. Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązania i ustalić termin realizacji prac.

Jesteśmy w pełni otwarci na współpracę długoterminową i na jednorazowe zlecenia. Nie obawiamy się żadnych wyzwań!

Wynajem podnośników koszowych na gąsienicach Lublin, Radom i Łódź

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i chcąc się nieustannie rozwijać, postanowiliśmy rozszerzyć obszar naszej działalności o nowe lokalizacje. Oferujemy podnośniki koszowe gąsienicowe w Łodzi, Radomiu, Lublinie i okolicach. Podejmujemy współpracę z klientami indywidualnymi i z firmami, które poszukują solidnego podwykonawcy do realizacji usług w wymienionych lokalizacjach.

Aby wynająć podnośniki koszowe na gąsienicach w Lublinie, Łodzi i Radomiu – wystarczy skontaktować się z nami i ustalić szczegóły współpracy. Zapewniamy, że dojdziemy do porozumienia i podejmiemy satysfakcjonującą obie strony współpracę. Podnosimy poziom usług dźwigowych i usług podnośnikowych nie tylko w Warszawie – pragniemy się rozwijać i pomagać klientom na terenie całego kraju. Krok po kroku…

Copyright © by 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i podnośnik w Podnosimy.pl

projekt i wykonanie: Decowell

Top