+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Oferowane pojazdy

Podnośnik koszowy na gąsienicach 30m

Parametry techniczne podnośnika LEO 30m Podnośnik koszowy na gąsienicach  30 metrów Podnośnik teleskopowy Teupen...

Podnośniki na gąsienicach

Wynajem podnośników koszowych na gąsienicach:

Podnośniki na gąsienicach typu Spider idealnie sprawdzają się w pracach montażowych, wysokościowych i konstrukcyjnych w galeriach handlowych, kościołach, halach i wszystkich trudno dostępnych miejscach. Podnośniki typu Spider potrafią podnosić do wysokości 30 metrów oraz posiadają zasięg boczny do 15 metrów od osi obrotu podnośnika koszowego.

Nasza oferta obejmuje wynajem podnośników na gąsienicach razem z operatorem posiadającym odpowiednie uprawnienia do obsługi urządzeń wysokościowych.  Nasze  najwyższej jakości podnośniki pająki najczęściej wynajmowane są do takich prac jak:

  • mycie kościołów
  • czyszczenie kościołów
  • odkurzanie kościołów
  • prace wysokościowe w galeriach handlowych
  • prace wysokościowe w kościołach

Podnośniki koszowe na gąsienicach są najwęższymi i najbardziej sprytnymi podnośnikami koszowymi. Są to maszyny samobieżne, którymi steruje się drogą radiową. Podnośniki typu spider mogą pracować na silniku spalinowym lub elektrycznym (potrzebne jest zasilanie 230V). Podnośniki koszowe spider to najwyższa jakość, bezpieczeństwo i sprawne działanie przy wszelkich pracach wewnątrz budynków.

Dla naszych klientów oferujemy profesjonalny wynajem podnośników koszowych na gąsienicach na terenie Warszawy i w całej Polsce.

Copyright © by 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone!

projekt i wykonanie:

Top