+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Dźwigi i Podnośniki w Radomiu – skorzystaj z naszych usług


Rozwój dla naszej firmy jest bardzo istotną częścią działalności. Istniejemy na stołecznym rynku już od wielu lat, podnosimy poziom naszych usług poprzez inwestowanie w nowe pojazdy i zatrudnianie najwyższej klasy operatorów podnośników, dźwigów, żurawi i ładowarek teleskopowych. Chętnie podejmujemy się realizacji nawet najtrudniejszych zleceń. Z przyjemnością rozszerzamy również obszar naszej działaności. Dziś chcielibyśmy odpowiedzieć z jakich usług mogą korzystać nasi klienci z Radomia. Zapraszamy do współpracy!

Usługi dźwigowe w Radomiu

Do podstawowego obszaru naszej działalności należą usługi dźwigowe realizowane za pomocą dźwigów samochodowych i żurawi samojezdnych oraz nowoczesnych mobilnych żuraw wieżowych. Właśnie od dźwigów i żurawi rozpoczęła się nasza historia w branży. W tym obszarze mamy największe doświadczenie i najwięcej zrealizowanych zleceń. W Radomiu nasi klienci mogą korzystać ze wszystkich dźwigów i żurawi samochodowych dostępnych w usłudze wynajmu dźwigów, które mamy w naszej ofercie. Aktualnie nasza flota dźwigów i żurawi to kilkadziesiąt różnych pojazdów, które różnią się między sobą udźwigiem i zasięgiem ramienia teleskopowego. Największy dźwig samochodowy w naszej ofercie charakteryzuje się udźwigiem do 350 ton.

Aby wynająć dźwigi i skorzystać z usług dźwigowych w Radomiu – wystarczy skontaktować się z naszą firmą i ustalić zapotrzebowanie na dźwigi. Nasi dyspozytorzy pomogą dobrać najlepszy dźwig, który doskonale poradzi sobie z wykonaniem zlecenia.

Oczywiście nasze dźwigi i żurawie samochodowe dostępne są nie tylko dla zleceń typowo budowlanych. Poradzimy sobie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest duża moc udźwigu i duży zasięg ramienia dźwigu.

Wynajem podnośników w Radomiu

Podnośniki koszowe w naszej firmie należą do najchętniej wynajmowanych pojazdów krótkoterminowo. Sprawdzają się one nie tylko w budownictwie, ale również w innych obszarach działalności, np. przy modernizacji sieci trakcyjnych i elektrycznych czy przy pielęgnowaniu zieleni. Wynajem podnośników koszowych w Radomiu realizujemy krótko i długoterminowo, do wszelkiego rodzaju prac wysokościowych, gdzie przyda się solidna podstawa i oparcie w postaci kosza osobowego na ramieniu teleskopowym o dużym zasięgu. Wielokrotnie realizowaliśmy w Radomiu prace montażowe na dachach kościołów czy montaż anten telewizyjnych na dachach prywatnych domów.

W naszej ofercie dostępnych jest kilka modeli podnośników koszowych, które różnią się udźwigiem kosza osobowego (od 200 do 360 kg) oraz zasięgiem ramienia. Największy podnośnik koszowy w naszej ofercie to podnośnik o zasięgu 62 metrów.

Samochody z HDS w Radomiu

Transport HDS jest coraz częściej wykorzystywany zwłaszcza w budownictwie jednorodzinnym. Nasze samochody HDS Palfinger praktycznie każdego dnia realizują usługę transportu, np. elementów konstrukcyjnych domków jednorodzinnych, okien czy materiałów budowlanych. HDS to hydrauliczny dźwig samochodowy, którego ramię osadzone jest na przyczepie samochodu ciężarowego. Oznacza to, że HDS może realizować załadunek i rozładunek we własnym zakresie i transportować na przyczepie różnego rodzaju ładunki. Idealnie sprawdza się na placach magazynowych czy w leśnictwie. W Radomiu mieliśmy okazję kilkakrotnie realizować transport i rozładunek materiałów budowlanych za pomocą naszego samochodu HDS.

Wynajem ładowarek teleskopowych w Radomiu

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się ładowarki teleskopowe, które są pojazdami kompaktowymi i uniwersalnymi. Wyposażone w dodatkowy osprzęt, mogą zastąpić kilka innych pojazdów, np. podnośnik koszowy, dźwig, pług, kosiarkę, siewnik czy ciągnik i wózek widłowy. Nasze ładowarki teleskopowe stosowane są nie tylko w branży budowlanej, ale również w przemyśle, leśnictwie i rolnictwe. Na tej stronie można sprawdzić modele ładowarek teleskopowych, które oferujemy w usłudze wynajmu.

Ładowarki teleskopowe udostępniamy naszym klientom z Radomia i okolic długo i krótkoterminowo, oczywicie wraz z profesjonalną obsługą realizowaną przez doświadczonych operatorów.

Mini żurawie i mobilne żurawie wieżowe w Radomiu

Naszym klientom oferujemy także mini żurawie, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie zmieści się dźwig samochodowy, a także przeciwieństwo mini żurawia, czyli duże, mobilne żurawie wieżowe. Mobilny żuraw wieżowy sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na rozstawienie żurawia wieżowego tradycyjnego i gdzie zwykły dźwig samochodowy okaże się niewystarczający. Wynajem mobilnych żurawi wieżowych w Radomiu cieszy się dużym zainteresowaniem. W naszej flocie maszyn ważne miejsce zajmuje mobilny żuraw wieżowy Spierings klasy 60 metrów. Można go wynająć długo i krótkoterminowo.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Jesteśmy gotowi do realizowania zleceń na terenie Radomia i w okolicach. Nasi dyspozytorzy pomogą wybrać najlepsze rozwiązania i ustalić termin realizacji usług.

 

usługi dźwigowe Radom

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt: Decowell

Top