+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Oferowane pojazdy

HDS Palfinger 7 ton

Parametry dźwigu HDS dźwig HDS 33TM marka Palfinger model PK 32080D max. wysokość robocza...

Samochody z HDS

Transport HDS, dźwigi HDS – hydrauliczny dźwig samochodowy – żurawie przeładunkowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i ciągle podążając za rozwojem techniki i branży budowlanej – z przyjemnością oferujemy transport HDS, czyli samochody z HDS. Nowoczesne hydrauliczne dźwigi samochodowe (dźwig HDS) to dźwigi o bardzo dużym udźwigu, osadzone na samochodzie ciężarowym. Ich główną cechą jest połączenie łatwości przemieszczania się ze wspomnianym bardzo dużym udźwigiem, co sprzyja wykorzystywaniu samochodów z HDS przy różnych pracach, nawet przy kilku zleceniach w różnych lokalizacjach w ciągu jednego dnia. Samochody z HDS mogą być używane do wielu prac budowlanych i nie tylko.

Zastosowanie hydraulicznych dźwigów samochodowych:

  • transport towarów o dużej wadze lub nietypowych rozmiarach, np. maszyny budowlane, kontenery, materiały budowlane
  • załadunek i rozładunek towarów za pomocą dźwigu
  • usługi stacjonarne, np. podawanie różnych materiałów na miejsce prac, np. materiałów budowlanych na dach
  • montaż wysokościowy
  • prace w przemyśle leśnym

Transport HDS za pomocą samochodów z HDS to kompleksowe rozwiązanie. Za pomocą jednego pojazdu, wyposażonego w hydrauliczny dźwig samochodowy, można przetransportować ładunek i rozładować go w miejscu docelowym. Dzięki temu nie trzeba korzystać z dodatkowych pojazdów, jak dodatkowe dźwigi samochodowe czy wózki widłowe. Żuraw przeładunkowy z profesjonalną obsługą operatora wystarczy.

transport hds

Wynajem samochodów z HDS – wynajem dźwigów HDS dla firm w całej Polsce

Nasze samochody z HDS dostępne są wraz z obsługą profesjonalnych kierowców i operatorów dźwigów, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w obsłudze tego typu pojazdów. Nasi operatorzy zapewniają wysoką jakość usług i sprawny przebieg prac z wykorzystaniem dźwigów HDS. Realizując usługi samochodami z HDS nasi operatorzy służą radą, pomocą i otwartością na współpracę ze zleceniodawcą. Transport HDS realizujemy pojazdami marki Palfinger.

Wynajem hydraulicznych dźwigów samochodowych realizujemy dla firm i wykonawców projektów! Zapewniamy doskonałe warunki współpracy oraz gotowość do realizacji nawet najbardziej wymagających zleceń. Nie boimy się wyzwań i jesteśmy gotowi do pracy 24 godziny na dobę.

Wynajem dźwigów HDS (żurawi przeładunkowych) realizujemy nie tylko w Warszawie, ale również w okolicznych miejscowościach, m.in. Piaseczno, Radom, Pruszków, Ożarów, Grodzisk Mazowiecki, Góra Kalwaria, Nadarzyn. Obsługujemy całe województwo mazowieckie, a przy większych zleceniach jesteśmy gotowi do pracy w innych częściach kraju.

Żurawie przeładunkowe i transport HDS w Łodzi, Lublinie, Włocławku, Płocku i okolicach

Dzięki rosnącemu zainteresowaniu usługami transportu HDS – postanowiliśmy rozszerzyć obszar działalności naszej firmy. Wynajem samochodów z HDS, poza Warszawą i Radomiem, realizujemy również w miastach: Łódź, Lublin, Płock, Włocławek, a także w okolicach.

Chcąc wynająć żurawie przeładunkowe w Warszawie, Radomiu, Łodzi, Płocku czy Lublinie – skontaktuj się z nami i postaw na nowoczesne dźwigi HDS z obsługą wykwalifikowanych operatorów. Dla klientów z wymienionych lokalizacji oferujemy bardzo dobre warunki współpracy, indywidualną wycenę naszych usług oraz bardzo wysoki poziom realizowanych prac.

Dźwigi HDS Radom, Płock, Lublin, Łódź i okolice – zadzwoń i zapytaj o terminy i warunki współpracy. Jesteśmy otwarci na każde zlecenie i zapewniamy podmiotowe podejście do każdego zleceniodawcy.

Oddział Warszawa | Oddział Płock | Oddział Łódź | Oddział Lublin

Polecamy również wynajem mobilnych żurawi wieżowych w województwie mazowieckim.

DŹWIGI i PODNOŚNIKI Sp. z o.o., 02-237 Warszawa, ul. Instalatorów 7c, NIP 9512359045, REGON: 146263730, KRS: 0000430334, Kapitał zakładowy: 6.000,00 PLN, Prezes Zarządu – Dariusz Kujawa

Copyright © by 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

Top