+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Mini żurawie – od czego zależy cennik wynajmu mini żurawi i dźwigów?

Mini żurawie dostępne w naszej ofercie spotykają się z rosnącym zainteresowaniem klientów, którzy poszukują rozwiązań szytych na miarę i atrakcyjnych warunków cenowych. Praktycznie każdego dnia otrzymujemy liczne zapytania ofertowe dotyczące mini dźwigów Jekko, które należą do najlepszych na świecie. Jednym z najczęściej pojawiających się pytań jest pytanie, które brzmi: ile kosztuje wynajem mini żurawi i od czego zależy cennik wynajmu mini żurawi w Warszawie i okolicach. Aby przybliżyć Państwu temat postanowiliśmy przedstawić odpowiedź w dzisiejszym artykule. Zapraszamy do lektury, a także do korzystania z naszej usługi pt. wynajem mini żurawi w województwie mazowieckim.

Mini żurawie, czyli mini dźwigi

Mini żurawie nazywane są również mini dźwigami czy dźwigami pająkami – ma to związek z ich specyficzną budową. Są to niewielkie maszyny zdalnie sterowane, poruszające się na gąsienicach. Charakteryzują się mniejszym udźwigiem i zasięgiem niż tradycyjne żurawie samojezdne na podwoziu samochodowym. Mini dźwigi znajdują swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie duży dźwig się nie zmieści, a więc mini żuraw sprawdzi się w trudno dostępnych miejscach, w ciasnych przestrzeniach, w miejscach o nisko zawieszonym suficie.

Najczęściej prace dla mini żurawi czekają w przemyśle, budownictwie i innych gałęziach działalności człowieka. Za pomocą mini dźwigów można wykonywać różnego typu usługi na zewnątrz i wewnątrz budynków, na placach magazynowych, w halach czy magazynach krytych.

Dzięki gąsienicom mini żurawie są bardziej zwrotne i zdecydowanie lepiej trzymają się podłoża. Dodatkowo waga maszyny dużo lepiej rozkłada się na gąsienicach niż gdyby zastosowano podwozie kołowe. Mniejsza masa mini żurawia umożliwia jego pracę na każdym rodzaju podłoża, dzięki czemu ten „mikrus” staje się uniwersalny i w przypadku wielu zadań niezastąpiony.

Nowoczesne mini żurawie oferowane przez naszą firmę mogą być wyposażone w osprzęt dodatkowy, np. do transportu szyb. Jednym z najczęstszych zastosowań mini żurawi są prace szklarskie, a w nich transport dużych i ciężkich elementów szklanych.

Cennik mini żurawi – od czego zależy cena wynajmu?

Bardzo często spotykamy się z pytaniami dlaczego na naszej stronie internetowej nie prezentujemy takich informacji jak cennik wynajmu mini żurawi. Usługi realizowane mini dźwigami różnią się między sobą i dlatego każdorazowo wyceniamy je indywidualnie biorąc pod uwagę szereg czynników. Zależy nam na tym, by oferować naszym klientom najbardziej optymalne i maksymalnie satysfakcjonujące ceny, dlatego nie jesteśmy skorzy do prezentowania na stronie internetowej widełek cenowych. Usługi mini dźwigiem to nie bochenek chleba czy nie naprawa tostera, choć i tutaj można spotkać się z różnymi cenami zależnymi chociażby od modelu tostera czy od lokalizacji realizacji usługi.

Od czego więc zależy cennik wynajmu mini żurawi?

Na ceny wynajmu naszych mini dźwigów wpływa kilka podstawowych czynników. Zacznijmy od lokalizacji realizowanych prac. Cena usługi zmienia się wraz z odległością miejsca realizacji zadania od naszej bazy. Im dalej od bazy – tym większe koszty dojazdu i powrotu do bazy należy doliczyć. Z tego względu bardzo ważne jest, by podczas zamawiania usług wykonywanych mini dźwigami poinformować naszego pracownika o dokładnym miejscu, w którym będziemy wykonywać zadania dla naszego zleceniodawcy.

Kolejnym czynnikiem, który wpływa na cennik wynajmu mini żurawi jest rodzaj i wartość przenoszonego transportu. Wielu klientów nie zdaje sobie sprawy z tego, że wartość ładunku ma bardzo duże znaczenie przy realizacji prac. Każdorazowo zabezpieczamy ładunek w najlepszy możliwy sposób, ale drogie elementy, takie jak chociażby duże, ciężkie i produkowane na indywidualne zamówienie elementy szklane wymagają dodatkowych środków ostrożności. Podobna sytuacja wystąpi np. w sytuacji, gdy będziemy musieli zmierzyć się z transportem drogiego pieca do pizzy i wstawieniem go do ciasnego pomieszczenia. Tu również wartość przenoszonego ciężaru wpłynie na koszty naszych usług.

Stopień trudności otoczenia, w którym wykonujemy prace, również może wpływać na cennik mini żurawi. W przypadku skomplikowanych manewrów, konieczności stosowania dodatkowych podpór dla stabilizacji podłoża itp. również należy liczyć się z dodatkowymi kosztami, które zostaną wliczone do całkowitej kwoty wymaganej za wynajem mini żurawia z obsługą operatorską.

Czas i ilość ładunku do przeniesienia to oczywiste aspekty cenników usług mini żurawiami. Im więcej do przeniesienia – tym dłuższy czas realizowania usługi. Oczywistym jest więc, że cena usług mini żurawiami zależy od tego na jak długo mini żuraw zostanie wynajęty. Zdarza się, że ciężko z góry zaplanować ilość czasu niezbędną do wykonania danej pracy, a bywa również, że podczas realizowania zadania pojawia się coś niespodziewanego. Rzeczywisty czas pracy może być więc różny od zakładanego podczas omawiania zlecenia w fazie początkowej.

Na cenę mini żurawi wpływa również typ, model mini żurawia i jego parametry techniczne. Poszczególne modele różnią się wieloma aspektami, a my każdorazowo dobieramy taki mini dźwig, który poradzi sobie z zadaniem bez problemów, a przy tym będzie ekonomicznym rozwiązaniem dla naszego zleceniodawcy.

Wynajem mini żurawi w Warszawie

W naszej firmie Dźwigi i Podnośniki Podnosimy.pl realizujemy wynajem mini dźwigów i mini żurawi dla klientów indywidualnych i dla firm. Nasze maszyny charakteryzują się niezawodnością i wysoką klasą. Obsługiwane są przez najlepszych operatorów w województwie mazowieckim. Stawiamy na połączenie niezawodności maszyny z doświadczeniem i kompetencjami operatora. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych standardów w branży – nasze usługi cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

Mini żurawie wynajmujemy głównie w Warszawie i okolicach: Pruszków, Piaseczno, Nadarzyn, Modlin, Ożarów Mazowiecki, Grójec, Góra Kalwaria. Jednakże w przypadku większych zleceń jesteśmy gotowi zapewnić mini dźwigi również w Lublinie, Radomiu i Łodzi.

Zachęcamy do kontaktu, by wynająć mini żurawie w województwie mazowieckim. Nasz dyspozytor z pewnością pomoże Państwu wybrać najlepsze możliwe rozwiązania i przedstawi warunki cenowe, które będą dla Państwa satysfakcjonujące.

Polecamy także zapoznanie się z naszą ofertą nowoczesnych ładowarek teleskopowych na wynajem w Warszawie i okolicach.

 

mini żurawie cennik

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt: Decowell

Top