+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Mobilne żurawie wieżowe w naszej ofercie – nowości na polskim rynku!

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma rozwinęła flotę swoich maszyn dźwigowych o aż 4 nowoczesne mobilne żurawie wieżowe Spierings. Żurawimobilne żurawie wieżowe Warszawae tej marki są nowością w Polsce, ale są doskonale znane chociażby w Holandii, gdzie wykorzystywane są z powodzeniem już od wielu lat.

Chcąc zapewnić naszym klientom najlepsze możliwe rozwiązania, postanowiliśmy wzbogacić wachlarz oferowanych przez nas maszyn o 4 niezawodne modele mobilnych żurawi wieżowych o zasięgu: 30,5 metra, 38 metrów, 48 metrów i 60 metrów!

Firma Dźwigi i Podnośniki, jako jedyna w Polsce oferuje mobilny żuraw wieżowy o zasięgu 60 metrów i jako jedna z niewielu w kraju gwarantuje klientom flotę maszyn najwyższej jakości, niezawodnego producenta – Spierings, który spełnia nasze oczekiwania i oczekiwania klientów z wielu innych krajów.

Mobilne żurawie wieżowe w Warszawie wykorzystywane są do wielu zleceń, ale jesteśmy gotowi do realizacji usług na terenie całej Polski, w każdym miejscu, gdzie przydatny będzie wynajem mobilnych żurawi wieżowych w przystępnej cenie i z profesjonalną obsługą operatorską.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty: mobilne żurawie wieżowe Warszawa.

 

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i podnośnik w Podnosimy.pl

projekt i wykonanie: Decowell

Top