+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Nasz podnośnik koszowy w Pułtusku – usługi podnośnikowe

W naszej firmie stawiamy nie tylko na ciągły rozwój w odniesieniu do parku maszynowego, ale również w kwestii obszaru naszej działalności. Z przyjemnością podejmujemy się realizacji usług nie tylko w Warszawie, ale również w pozostałych miejscowościach województwa mazowieckiego. Jednym z naszych ostatnich zleceń było zadanie dla podnośnika koszowego w Pułtusku.

Usługi podnośnikowe w Pułtusku

Zadaniem dla naszego podnośnika koszowego była pomoc przy realizacji prac modernizacyjnych kościoła w Pułtusku. Do naprawy i odnowienia czekała elewacja całego kościoła. Do tego zadania oddelegowano podnośnik koszowy MAN WUMAG WT-350 wraz z profesjonalną obsługą doświadczonego operatora.

Prace realizowane z pokładu kosza osobowego naszego podnośnika przebiegały szybko i sprawnie. Najwyższy poziom bezpieczeństwa, sprawność działania i terminowość zostały zapewnione dzięki profesjonalnemu podejściu i odpowiedniemu doborowi zwyżki.

Podnośnik koszowy MAN WUMAG WT-350

Wybór podnośnika koszowego do pracy przy kościele w Pułtusku nie był przypadkowy. Model ten charakteryzuje się niespotykanym wysięgiem bocznym do 29 metrów oraz dużym udźwigiem kosza osobowego – aż 360 kg. To idealny podnośnik koszowy do pracy w trudnym terenie, z dużymi ciężarami, gdzie wymagana jest szczególnie duża stabilność nawet przy maksymalnym obciążeniu kosza osobowego i ramienia podnośnika.

Dzięki dużemu wysięgowi bocznemu podnośnik koszowy WT-350 doskonale sprawdza się przy pracy przy wysokich i długich budynkach, takich jak kościoły, hale, magazyny czy długie budynki mieszkaniowe.

We wszystkich realizowanych przez nas pracach przy użyciu podnośnika koszowego MAN WUMAG WT-350 model ten był niezawodny i perfekcyjnie spełniał swoje zadania.

Wynajem podnośników w Pułtusku, Warszawie i okolicach

Aby wynająć podnośniki koszowe w naszej firmie – zapraszamy do kontaktu i przedstawienia zakresu oraz miejsca prac do wykonania. Naszym klientom indywidualnym oraz firmom oferujemy wynajem podnośników koszowych, nowoczesne zwyżki budowlane o różnych parametrach, dźwigi i żurawie budowlane, a także profesjonalny transport HDS i samochody z HDS czy platformy robocze.

Obsługujemy całe województwo mazowieckie: Warszawa, Pruszków, Nowy Dwór Mazowiecki, Pułtusk, Modlin, Piaseczno, Nadarzyn, Ożarów, Góra Kalwaria i inne. Na Mazowszu nasze podnośniki koszowe czy ładowarki teleskopowe są bardzo często spotykane przy pracach różnego typu, nie tylko w branży budowlanej. Wielokrotnie realizowaliśmy długofalowe zlecenia i prace poza Warszawą.

Jesteśmy gotowi do współpracy w lokalizacjach poza województwem mazowieckim. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych i wyzwań, których nie chcielibyśmy się podjąć. Podnosimy prawie wszystko!

 

podnośnik koszowy w Pułtusku

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt: Decowell

Top