+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Prace samochodu z HDS – Palfinger PK 32080D na trasie S8

Samochody z HDS są bardzo często wykorzystywane nie tylko w branży budowlanej. Transport HDS znajduje swoje zastosowanie w wielu różnych gałęziach przemysłu i jest niezastąpiony w wielu różnych sytuacjach. Decyzja o zainwestowaniu w nowoczesny samochód z HDS czyli hydrauliczny dźwig samochodowy na podwoziu była jedną z najbardziej opłacalnych decyzji w historii naszej firmy. W ostatnim czasie zrealizowaliśmy wiele ciekawych zleceń, przy których wykorzystaliśmy pracę doświadczonego operatora wspieranego przez samochód z HDS. Jedno z ostatnich zleceń z wykorzystaniem dźwigu HDS były prace na warszawskim odcinku trasy S8.

Trasa S8 to droga ekspresowa przebiegająca od Wrocławia do Białegostoku. Jej budowa trwa od kilku lat, wiąże się również z licznymi przebudowami odcinków już istniejących. Nie da się nie zauważyć, że to bardzo ważna inwestycja nie tylko dla transportu krajowego. Przy budowie drogi ekspresowej bardzo ważnym elementem, głównie dla okolicznych mieszkańców, jest budowa ekranów akustycznych, które będą chroniły mieszkańców przed dużym natężeniem hałasu powodowanego przejeżdżającymi pojazdami, często bardzo dużymi i generującymi hałas o dużej ilości decybeli.

Montaż ekranów akustycznych to zadanie, z którym musieliśmy sobie poradzić przy realizacji jednego z ostatnich zleceń, przy których wykorzystywaliśmy samochód z HDS. Nasz operator samochodu wyposażonego w dźwig hydrauliczny pomagał przy montażu ekranów, które mają chronić okolicznych mieszkańców przed uciążliwym hałasem. Pierwszym etapem było zakotwiczenie słupów podtrzymujących ekran akustyczny oraz betonowych elementów stanowiących oparcie dla ekranu wykonanego z płyt szklanych, a następnie osadzenie samych ekranów. Bez pomocy silnego ramienia dźwigu HDS realizacja zadania byłaby niemożliwa. Dzięki doświadczeniu naszego pracownika realizacja zlecenia przebiegła sprawnie i bez żadnych problemów.

Aby wynająć nowoczesne samochody z HDS – wystarczy skontaktować się z nami i przedstawić zapotrzebowanie na transport HDS. Po ustaleniu szczegółów przedstawimy Państwu naszą ofertę, którą dostosowujemy do potrzeb, oczekiwań i możliwości zleceniodawcy.

Nasz dźwig HDS Palfinger PK 32080D jest gotowy do pracy nie tylko w Warszawie, ale również w okolicach. Zapraszamy więc do kontaktu i do wynajmowania naszego samochodu z HDS wraz z profesjonalną obsługą wykwalifikowanego kierowcy i operatora w jednym!

 

samochód z HDS Warszawa

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt: Decowell

Top