+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Nasze dźwigi i podnośniki dostępne we Włocławku!

Rok 2021 z pewnością możemy zaliczyć do udanych, ponieważ dzięki dokładnie przemyślanym decyzjom możemy oferować nasze usługi w nowych lokalizacjach. Niedawno otworzyliśmy nowe oddziały w Łodzi i Płocku, a dziś możemy z wielką przyjemnością ogłosić, że nasze dźwigi i podnośniki koszowe są dostępne w kolejnej lokalizacji.

Zapraszamy do współpracy we Włocławku i okolicach! Jesteśmy gotowi do realizowania nawet najbardziej skomplikowanych zleceń, a nasze motto brzmi: „Podnosimy prawie wszystko!”.

Dźwigi i Podnośniki Włocławek – lokalizacja obsługiwana przez oddział Płock

Włocławek to jedno z najstarszych miast w Polsce. To miasto, w którym przemysł jest bardzo dobrze rozwinięty. Każdego roku realizowanych jest kilkadziesiąt nowych, dużych inwestycji budowlanych. Zapotrzebowanie na profesjonalne usługi dźwigowe i podnośnikowe rośnie, dzięki czemu powstają nowe firmy, które realizują zlecenia na terenie Włocławka i okolic. Choć konkurencja jest spora, znalazło się tu również miejsce dla nas i naszych pojazdów. W ciągu ostatniego roku otrzymaliśmy naprawdę wiele zapytań ofertowych od klientów z Włocławka, dlatego postanowiliśmy rozszerzyć obszar działalności. Otworzenie oddziału w Płocku to doskonała ku temu okazja.

Nasz oddział w Płocku znajduje się zaledwie 50 km od Włocławka, a więc nasze dźwigi i podnośniki mogą dostać się na miejsce wykonywania prac bardzo szybko.

Biuro Dźwigi i Podnośniki: ul. Przemysłowa 17, budynek B, lokal 105. Kontakt z naszym przedstawicielem handlowym: wynajem@podnosimy.pl i telefonicznie  +48 509 339 982.

Płocki oddział, poza Płockiem i okolicami, obsługuje Włocławek i m.in. Brześć Kujawski, Wieniec, Bobrowniki, Szpetal Górny, Dobrzyń nad Wisłą.

Usługi dźwigowe i wynajem dźwigów do 500 ton we Włocławku

Nasi klienci mogą korzystać z pełnego pakietu naszych żurawi samochodowych i dźwigów samojezdnych. Usługi dźwigowe w Płocku i Włocławku realizujemy wykorzystując pojazdy do 500 ton udźwigu. Flotę naszych żurawi stanowią modele renomowanych producentów: Liebherr, TEREX-Demag, Krupp. Każdy z dźwigów może być wyposażony w osprzęt dodatkowy, m.in. dodatkowy bocian czy odpowiednio dobrane trawersy.

Oczywiście wynajem dźwigów we Włocławku i okolicach realizujemy zapewniając profesjonalną obsługę. W każdym z naszych oddziałów zatrudniamy najwyższej klasy operatorów żurawi z bezcennym doświadczeniem przy realizacji różnych projektów.

Mobilne żurawie wieżowe SPIERINGS

We Włocławku i okolicach rośnie zapotrzebowanie na ekonomiczne i uniwersalne mobilne żurawie wieżowe. Są one znakomitym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie rozstawienie stacjonarnego żurawia budowlanego jest niemożliwe lub nieopłacalne. Mobilne SPIERINGSy mogą pracować w centrum miasta, w ciasnych uliczkach, przy wysokich budynkach czy magazynach i centrach handlowych. Aktualnie można u nas wynająć pojazdy o zasięgu do 60 metrów i wysokości podnoszenia do 34 metrów. Bardzo mocną stroną tego typu pojazdów jest osiągnięcie gotowości do rozpoczęcia pracy w ciągu zaledwie 30 minut oraz obsługa realizowana przez jednego człowieka.

Szczegóły oferty naszych SPIERINGSów – mobilne żurawie wieżowe we Włocławku.

Transport HDS Włocławek

Nasi klienci mogą korzystać nie tylko z żurawi o bardzo dużym udźwigu. Dysponujemy także samochodami z hydraulicznym dźwigiem samochodowym. Realizujemy profesjonalny transport HDS korzystając z samochodów marki Palfinger o udźwigu do 7 ton.

Wynajem podnośników koszowych i zwyżek we Włocławku

Idealnym uzupełnieniem oferty wynajmu dźwigów są podnośniki koszowe i zwyżki, które znajdują szerokie zastosowanie nie tylko w budownictwie. Nasi klienci mogą wynajmować podnośniki o zasięgu do 62 metrów, które mogą być wykorzystywane m.in. przy pracach wykończeniowych na wysokości, pracach montażowych, pielęgnacji zieleni czy wyklejaniu billboardów.

Wynajem podnośników koszowych we Włocławku i okolicach realizujemy krótko i długoterminowo. Chętnie podejmujemy współpracę z osobami indywidualnymi, jak również z firmami, które szukają godnych zaufania podwykonawców.

Ładowarki teleskopowe

W naszej ofercie dostępne są również nowoczesne ładowarki teleskopowe, w tym ładowarki obrotowe. Oferujemy wynajem ładowarek teleskopowych we Włocławku i okolicach do prac w budownictwie, przemyśle, leśnictwie i rolnictwie. Każda z dostępnych u nas ładowarek może być wyposażona w osprzęt dodatkowy, np. łyżkę, widły, chwytaki do drewna, kosz osobowy czy pług.

Aby podjąć z nami współpracę – wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Szczegóły w zakładce – Kontakt – Włocławek

Nasze pojazdy dostępne są 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Zapraszamy!

Dźwigi i Podnośniki

Dźwigi i Podnośniki Włocławek

Podziel się ze znajomymi!

DŹWIGI i PODNOŚNIKI Sp. z o.o., 02-237 Warszawa, ul. Instalatorów 7c, NIP 9512359045, REGON: 146263730, KRS: 0000430334, Kapitał zakładowy: 6.000,00 PLN, Prezes Zarządu – Dariusz Kujawa

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt: Decowell

Top