+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Wynajem podnośników koszowych – najpopularniejsze pytania klientów

Podnośniki koszowe należą do pojazdów związanych z branżą budowlaną, które są najczęściej i najchętniej wynajmowane w dużych miastach. Od wielu lat działamy na stołecznym rynku oferując wynajem podnośników koszowych. Zainteresowanie naszymi usługami nieustannie wzrasta. Każdego dnia zgłaszają się do nas nowi klienci, którzy telefonicznie lub mailowo zadają nam różnorodne pytania dotyczące usług podnośnikowych i pojazdów służących do ich wykonania. Postanowiliśmy więc zebrać najczęściej powtarzające się pytania naszych klientów i udzielić na nie odpowiedzi w jednym miejscu. Mamy nadzieję, że poniższe informacje rozjaśnią Państwu temat i pozwolą uniknąć powtarzania pytań. Zapraszamy więc do lektury i oczywiście do współpracy!

Do jakich prac można wykorzystać podnośniki koszowe?

Podnośniki koszowe to pojazdy, które służą nie tylko w budownictwie, ale zacznijmy najpierw od kilku przykładowych prac właśnie z tej branży. Wynajem podnośników koszowych często realizujemy na placach budowy, gdzie nasze podnośniki pomagają przy pracach montażowych i wykończeniowych. Z poziomu podnośnika koszowego łatwiej wykonać np. prace dekarskie, montaż okien, rynien czy oświetlenia na wysokości, malowanie czy cekolowanie etc. Pojazd ten przyda się również przy montażu żurawi wieżowych.

Kolejne z zastosowań dla podnośnika koszowego to prace związane z modernizacjami na wysokościach. Przykładowo za pomocą podnośnika koszowego można szybko i sprawnie zrealizować naprawy oświetlenia na dużej wysokości. Z poziomu podnośnika koszowego można bezpiecznie wykonywać takie zadania jak mycie okien na wysokości. Pojazd ten z powodzeniem można wykorzystać również do prac przy pielęgnowaniu zieleni, np. do przycinania krzewów. Dla podnośników koszowych miejsce znajdzie się również w branży reklamowej, a konkretnie przy montażu i wyklejaniu billboardów reklamowych czy montażu i modernizacji neonów reklamowych.

Kto może wynająć podnośnik koszowy?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Podnośniki koszowe może wynająć w naszej firmie każdy, kto takiego pojazdu potrzebuje. Chętnie nawiązujemy współpracę z klientami indywidualnymi, a także z firmami. Współpracujemy krótko i długoterminowo. W swoim portfolio zrealizowanych prac mamy małe i bardzo duże zlecenia. Nie boimy się żadnych wyzwań, dlatego chętnie zrealizujemy zlecenia dla każdego klienta – czy to wynajem podnośników koszowych do usuwania śniegu z dachów czy usługi podnośnikowe na placu budowy.

Ile kosztuje wynajem podnośnika koszowego?

Cennik podnośników koszowych w naszej firmie to kwestia bardzo indywidualna. Aby otrzymać kosztorys realizacji usług za pomocą podnośnika koszowego – należy skontaktować się z naszą firmą. Przy wycenie usług bierzemy pod uwagę szereg różnych czynników, które wpływają na to ile kosztuje wynajem podnośników koszowych. Te czynniki to m.in. lokalizacja wykonywanych usług, czas potrzebny do zrealizowania pracy, rodzaj i parametry techniczne zastosowanego pojazdu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy konkurencyjne ceny i naprawdę wysoką jakość usług podnośnikowych.

Czy można wynająć podnośnik koszowy bez operatora?

Nie ma takiej możliwości. Do obsługi podnośników koszowych wymagane są odpowiednie uprawnienia UDT. Każdorazowo nasze podnośniki z koszem osobowym wynajmujemy wraz z obsługą realizowaną przez doświadczonych operatorów, którzy znakomicie odnajdują się w każdej sytuacji i doskonale znają pojazdy, na których pracują.

W jakich lokalizacjach firma realizuje usługi podnośnikowe?

Działamy na terenie Warszawy i w okolicznych miejscowościach województwa mazowieckiego: Pruszków, Nadarzyn, Ożarów, Mińsk, Piaseczno, Modlin, Nowy Dwór Mazowiecki i inne.

Nasze podnośniki koszowe można wynająć do pracy również w Lublinie, Łodzi czy Radomiu.

Chętnie podejmujemy się większych zleceń w innych częściach Polski.

Jakie podnośniki koszowe dostępne są w ofercie?

Dokładną ofertę naszych podnośników koszowych można sprawdzić tutaj: Podnośniki koszowe w Podnosimy.pl

Dysponujemy pojazdami o zasięgu ramienia teleskopowego od 20 do 62 metrów. W naszej ofercie dostępne są głównie podnośniki koszowe marki WUMAG i Teupen.

Przynajmniej raz w roku nasza flota podnośników koszowych powiększa się, ponieważ chętnie inwestujemy w rozwój naszej firmy.

Jak wybrać podnośnik koszowy do zrealizowania zlecenia?

Doborem podnośnika do danego zlecenia zajmują się nasi dyspozytorzy. Nie ma więc obaw, że osoby, które nie znają się na pojazdach takich jak podnośniki koszowe, będą miały kłopot z wyborem odpowiedniego rozwiązania. Na podstawie dostarczonych przez klienta informacji, nasi dyspozytorzy wybierają pojazd tak, aby spełnił on oczekiwania, zagwarantował wysoką jakość usługi i zadowolenie klienta, bez przepłacania.

Zapraszamy do kontaktu w przypadku wątpliwości czy dodatkowych pytań o podnośniki, jak również o oferowane przez nas ładowarki teleskopowe i obrotowe. Jesteśmy gotowi do pracy i otwarci na różnorodną współpracę. Przypominamy, że podnosimy prawie wszystko!

wynajem podnośników koszowych

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt: Decowell

Top