+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Żurawie samojezdne bohaterami gry na smartfony i tablety!

Branża budowlana i usługi dźwigowe budzą zainteresowanie, a mnóstwo dzieci czy nawet osób dorosłych chciałoby móc pracować jako operator dźwigu samojezdnego czy wielkiego żurawia wieżowego. Nie każdemu jednak będzie to dane, ale na szczęście istnieje sposób, by poczuć namiastkę pracy dźwigowego i obsługiwać dźwigi czy żurawie samojezdne. Można to zrobić dzięki licznym grom i symulatorom, które cieszą się coraz większą popularnością.

Po tego typu gry chętnie sięgają przede wszystkim gracze płci męskiej, głównie chłopcy, ale również dorośli mężczyźni. Jedną z najświeższych gier związanych z dźwigami i żurawiami jest produkt firmy Astragon Entertainment – niemieckiego wydawcy, który wypuścił na rynek grę Construction Simulator 2.

Bohaterem gry jest właściciel niewielkiej firmy budowlanej, który ma na celu zdobycie pozycji lidera w branży nieruchomości w pewnej fikcyjnej miejscowości. Aby to osiągnąć, musi rozwijać swoją firmę i wykonywać różnorodne zadania budowlane, takie jak np. przebudowa mostu kolejowego, transport towarów i maszyn, budowa nowej hali itp. Do większości zadań można wykorzystać żurawie samojezdne i żurawie wieżowe. W grze występują wiernie odwzorowane modele dźwigów i żurawi Liebherr, a także ładowarki teleskopowe czy żurawie przeładunkowe. Projektanci gry umieścili w niej aż 36 maszyn związanych z branżą budowlaną, usługami dźwigowymi. Większość z nich jest naprawdę dobrze przedstawiona, zgodnie z wyglądem rzeczywistym, co jest niewątpliwie dużą zaletą tej produkcji.

Naszym zdaniem nic nie jest w stanie zastąpić doświadczeń zdobywanych w trakcie pracy z prawdziwymi dźwigami i żurawiami samochodowymi, ale oczywiście polecamy gry i symulatory, dzięki którym można pobawić się dźwigiem. W prawdziwym życiu o zabawie nie może być mowy, ponieważ usługi dźwigowe wymagają odpowiedzialności, precyzji i świadomości, że pracuje się z bardzo dużymi ciężarami i że praca dźwigowego może być niebezpieczna.

żurawie - gry

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt: Decowell

Top