+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Zwyżki koszowe gotowe do pracy w Warszawie, Lublinie, Łodzi i okolicach!

Zwyżki koszowe są bardzo często wykorzystywanymi pojazdami i maszynami nie tylko w branży budowlanej, ale również w wielu innych rodzajach działalności. Tylko w Warszawie można znaleźć co najmniej kilka firm, które mają w swojej ofercie wynajem zwyżek. My również oferujemy swoim klientom zwyżki do pracy na wysokości i praktycznie każdego dnia realizujemy różnego rodzaju zlecenia z wykorzystaniem naszych pojazdów z koszem osobowym. Z usług zwyżką korzystają nasi klienci w Warszawie, a od niedawna również w Łodzi i Lublinie.

Zwyżki koszowe – co to takiego?

Zacznijmy od wyjaśnienia czym są zwyżki koszowe, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele osób niezwiązanych z branżą może nie mieć bladego pojęcia o tym, co kryje się pod nazwą zwyżka. Otóż zwyżką nazywane są wszystkie urządzenia i pojazdy z koszem osobowym, które służą do podnoszenia pracownika na pewną wysokość w celu wykonania pracy.

Zwyżki koszowe to m.in. podnośniki koszowe samochodowe, które podnoszą na dużą wysokość. W naszej firmie aktualnie największy podnośnik samochodowy to pojazd o zasięgu 62 metrów.

Zwyżką koszową nazywa się również mniejsze podesty ruchome i platformy robocze, jak spalinowy podnośnik teleskopowy JLG 660SJ dostępny w naszej ofercie. Jego zasięg to około 22 metrów. Do zwyżek koszowych można zaliczyć także podnośniki nożycowe, w tym podnośniki nożycowe do pracy w warsztatach samochodowych.

Podsumowując – określenia „zwyżka” używa się nie tylko odnośnie jednego pojazdu, ale do całej grupy pojazdów i maszyn, które służą do podnoszenia pracownika w koszu osobowym.

Zastosowanie zwyżek koszowych

Zwyżki z koszem osobowym mają naprawdę bardzo duże pole do działania. Ich zadaniem jest realizacja wielu prac wysokościowych, które byłyby trudne, a nawet niemożliwe do zrealizowania bez ich pomocy.

Zwyżki koszowe nożycowe wykorzystywane są przede wszystkim w warsztatach samochodowych, a także w magazynach. Dzięki nim można z łatwością wykonywać pracę mechanika samochodowego czy magazyniera.

Zwyżki nożycowe i platformy robocze mogą być dużą pomocą przy pracy w sadach i ogrodach. Pielęgnacja drzew i krzewów czy zbiór owoców – bezpieczniej je realizować z poziomu kosza osobowego zwyżki, niż korzystając z drabiny. Zwyżki o zasięgu do 22 metrów można również wykorzystywać przy różnych pracach modernizacyjnych, przy instalowaniu oświetlenia, malowaniu ścian itp.

Zwyżki o większym zasięgu (podnośniki koszowe) mogą pomóc przy naprawdę wielu pracach. Znajdą swoje zastosowanie chociażby w wysokościowym myciu okien, przy montażu i modernizacji neonów reklamowych czy billboardów, przy pracach w branży energetycznej, przy wykończeniach na placu budowy, a nawet przy montażu i demontażu stacjonarnych żurawi wieżowych. Podnośniki koszowe pracują również na imprezach masowych i koncertach, gdzie pomagają m.in. przy pracy kamerzystów, dźwiękowców czy oświetleniowców. Coraz częściej zwyżki można zobaczyć również przy malowaniu murali na ścianach wysokich budynków.

Więcej o roli zwyżek można przeczytać w artykule pt. TOP 5 zastosowań zwyżki koszowej.

Wynajem zwyżek koszowych w Warszawie, Łodzi, Lublinie i okolicach

Nasze zwyżki, w tym nowoczesna zwyżka koszowa 62 metry, są gotowe do pracy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Naszym klientom zapewniamy najwyższej jakości maszyny i pojazdy, które posiadają aktualne przeglądy techniczne i gwarantują w 100% sprawne działanie. Wynajem zwyżek realizujemy wraz z profesjonalną obsługą – nasi operatorzy należą do najlepszych w branży i nieustannie rozwijają swoje doświadczenie.

Z przyjemnością zrealizujemy Państwa zlecenia na usługi wysokościowe z wykorzystaniem zwyżki. Chętnie udostępnimy nasze pojazdy długo i krótkoterminowo, nie tylko dla budownictwa, ale również dla pozostałych rodzajów działalności, gdzie pomoc zwyżki będzie dużym ułatwieniem.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy, która z całą pewnością będzie owocna i satysfakcjonująca!

zwyżki koszowe

Podziel się ze znajomymi!

DŹWIGI i PODNOŚNIKI Sp. z o.o., 02-237 Warszawa, ul. Instalatorów 7c, NIP 9512359045, REGON: 146263730, KRS: 0000430334, Kapitał zakładowy: 6.000,00 PLN, Prezes Zarządu – Dariusz Kujawa

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt: Decowell

Top