+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Podnosimy w Lublinie, Radomiu, Łodzi i okolicach!

Dźwigi i Podnośniki Podnosimy.pl to firma, której misją od samego początku działalności było i jest podnoszenie poziomu usług dźwigowych i podnośnikowych w Polsce. Działamy już od wielu lat w Warszawie, cieszymy się uznaniem i zainteresowaniem wielu stałych i nowych klientów. Chcąc kontynuować nasz rozwój i poszerzać grono naszych kontrahentów, postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o nowe lokalizacje. Usługi podnośnikowe i dźwigowe oraz wynajem dźwigów, podnośników koszowych czy ładowarek teleskopowych oferujemy również w Lublinie, Radomiu czy Łodzi.

Usługi dźwigowe i wynajem dźwigów Radom, Łódź i Lublin

Już od wielu lat oferujemy wynajem dźwigów i usługi dźwigowe w Warszawie. Coraz częściej do naszej firmy zgłaszają się klienci z Lublina, Łodzi czy Radomia i okolic, którzy chcą wynająć nasze dźwigi i mobilne żurawie wieżowe. Właśnie dlatego podjęliśmy decyzję, by rozszerzyć działalność i oferować wynajem dźwigów w Lublinie, Łodzi i Radomiu klientom indywidualnym i firmom, w usługach krótko i długoterminowych.

Nasze dźwigi i mobilne żurawie wieżowe mogą być wykorzystywane nie tylko w branży budowlanej, ale również przy wszelkiego rodzaju usługach transportowych związanych z ładunkiem wielkogabarytowym. Klienci mogą korzystać z dźwigów i żurawi o udźwigu do 500 ton. Przypominamy, że w naszej ofercie dostępne są tradycyjne dźwigi teleskopowe, żurawie samochodowe, a także nowoczesne mobilne żurawie wieżowe o większej uniwersalności.

Nowoczesne samochody HDS i transport HDS w Lublinie, Radomiu i Łodzi

Transport HDS, czyli za pomocą samochodowych dźwigów hydraulicznych, cieszy się coraz większym uznaniem wśród klientów naszej firmy. Codziennie otrzymujemy dziesiątki zapytań o dźwigi hydrauliczne osadzone na podwoziu samochodowym, czyli żurawie przeładunkowe, które mogą być wykorzystywane np. w budownictwie jednorodzinnym, transporcie wszelkiego rodzaju czy nawet w przemyśle i leśnictwie. Decydując się na transport HDS w Łodzi, Radomiu i Lublinie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom zleceniodawców, którzy potrzebują dźwigu osadzonego na podwoziu samochodu ciężarowego, a więc pojazdu, który nie tylko przewozi ładunek, ale również może go we własnym zakresie załadować i rozładować.

W naszej ofercie dostępny jest dźwig HDS Palfinger o maksymalnym udźwigu 7 ton. To bardzo dobre rozwiązanie do wszelkich prac, przy których potrzebny jest zwrotny i ekonomiczny dźwig z możliwością załadunku na przyczepę tego samego pojazdu.

Wynajem podnośników Łódź, Radom i Lublin

Podnośniki koszowe do transportu towarów i osób należą do najczęściej wynajmowanych pojazdów w naszej firmie. W Warszawie praktycznie codziennie wykorzystuje się nasze podnośniki, które sprawdzają się idealnie nie tylko w budownictwie, ale również przy wielu innych rodzajach działalności. Oferując wynajem podnośników koszowych w Radomiu, Łodzi i Lublinie stawiamy sobie poprzeczkę bardzo wysoko, ponieważ chcemy realizować usługi na najwyższym poziomie i konkurować z firmami, które już od lat działają w wymienionych lokalizacjach. Jesteśmy gotowi oferować naszym nowym klientom atrakcyjne warunki współpracy i zapewniać najlepsze podnośniki koszowe wraz z doskonale wykwalifikowaną obsługą operatorską.

Podnośnik koszowy ma bardzo szerokie zastosowanie – jest przydatny o każdej porze roku, do wszelkiego rodzaju prac na wysokościach. Zimową porą może być stosowany chociażby do strącania niebezpiecznych sopli lodu i usuwania nagromadzonego śniegu na dachach budynków. Przez cały rok podnośnik koszowy będzie przydatny przy wszelkich pracach związanych z pielęgnacją zieleni, a to tylko garstka przykładowych sposobów wykorzystania podnośnika.

Ładowarki teleskopowe – usługi w Radomiu, Lublinie i Łodzi

W naszej ofercie bardzo ważne miejsce zajmują ładowarki teleskopowe, które również mogą być stosowane przy wielu różnych pracach. Z przyjemnością oferujemy wynajem ładowarek teleskopowych w Lublinie, Łodzi i Radomiu, nie tylko dla firm, ale również dla klienta indywidualnego. W naszej firmie dostępne są ładowarki teleskopowe z koszem i ładowarki obrotowe z teleskopem. Stawiamy na najlepszych producentów ładowarek, dzięki czemu możemy zapewnić bardzo wysoki poziom usług i najlepsze możliwe rozwiązania.

Usługi dźwigowe i podnośnikowe z obsługą operatorską – Łódź, Radom i Lublin

Nasze usługi ładowarkami teleskopowymi, dźwigami czy podnośnikami koszowymi oferujemy wraz z profesjonalną obsługą doświadczonych operatorów. Wszystkie nasze pojazdy obsługiwane są przez operatorów posiadających odpowiednie uprawnienia i kursy UDT. Dla naszych pracowników maszyny i pojazdy dźwigowe i podnośnikowe to nie tylko narzędzia pracy, ale również pasja i zainteresowania, dzięki którym wszelkie zadania i wyzwania stawiane przed naszą firmą realizowane są sprawnie i na najwyższym poziomie. Wynajmując nasze dźwigi i podnośniki w Lublinie, Radomiu i Łodzi nasi zleceniodawcy mogą liczyć na profesjonalną obsługę odpowiednio wykwalifikowanej kadry.

Zachęcamy do kontaktu i do nawiązywania współpracy nie tylko w Warszawie i okolicach. Nasze usługi i pojazdy dostępne są w nowych lokalizacjach: Łódź, Lublin i Radom.

samochody HDS Radom

Podnosimy.pl Administrator

Usługi dźwigowe i podnośnikowe w Warszawie i okolicach.

Ciekawostki i informacje z branży. Aktualności związane z usługami realizowanymi przez firmę Podnosimy.pl

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i podnośnik w Podnosimy.pl

projekt i wykonanie: Decowell

Top