+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Żurawie LIEBHERR i TEREX najlepsze w branży

LIEBHERR oraz TEREX to dwaj producenci żurawi budowlanych. Urządzenia te uważane są za jedne z najlepszych w branży. Dla wielu wykonawców są synonimem wytrzymałości, wysokiej jakości wykonania oraz wydajności. Dlatego też w naszej ofercie maszyn budowlanych zagościły na stałe właśnie te dwie firmy. Dziś chcielibyśmy przedstawić Państwu marki LIEBHERR i TEREX odrobinę bliżej. Zachęcamy do lektury artykułu, a także do nawiązywania współpracy.

Kilka słów o firmie LIEBHERR

LIEBHERR jest producentem maszyn budowlanych znanych na całym świecie. Pierwszym urządzeniem, które wyprodukowała firma, był żuraw wieżowy. Od 1949 roku na rynku systematycznie pojawiają się kolejne maszyny z oznaczeniem tej marki. Większość z nich na zawsze zmieniła bieg historii urządzeń budowlanych, wyznaczając pewne trendy i standardy.

Na polskim rynku maszyny tej firmy zadebiutowały wraz z 1985 rokiem. Natomiast w 2005 roku na terenie naszego kraju powstała spółka dystrybucyjna i serwisowa marki.

Żurawie LIEBHERR

LIEBHERR w swej ofercie ma szereg różnych modeli żurawi. Są to maszyny samojezdne na podwoziu kołowym lub gąsiennicowym. Szczególną grupę stanowią żurawie samojezdne wieżowe. Dzięki ogromnej wydajności i różnorodności zastosowań mogą sprostać praktycznie wszystkim zadaniom na placach budowy.

Żurawie samojezdne wyposażone są w długie wysięgniki, pełne wyposażenie, jednocześnie oferując duży udźwig. Dzięki krótkim czasom przezbrajania są rozwiązaniem ekonomicznym i elastycznym. Modele gąsienicowe LR znalazły powszechne zastosowanie przede wszystkim tam, gdzie konieczne jest przenoszenie w sposób bezpieczny i wydajny bardzo ciężkich ładunków.

Natomiast samojezdne żurawie wieżowe to maszyny, które łączą w sobie mobilność urządzeń samojezdnych oraz atutów wieżowego żurawia obrotowego. Najbardziej znaną serią tego producenta jest linia MK przystosowana do montażu przez jedną osobę za pomocą jednego przycisku.
W ofercie naszej firmy znalazły się modele żurawi LIEBHERR, w tym m.in.: LTM 1045/1, LTM-1040, LTM 1030-2.1 oraz LTM-1030.

Kilka słów o firmie TEREX

TEREX, dawniej DEMAG, jest producentem maszyn budowlanych, który od lat dostarcza na rynek funkcjonalne modele żurawi. Początek tego przedsiębiorstwa sięga 1933 roku. Początkowo działało na terytorium Ameryki, stopniowo rozszerzając swą działalność na rynki europejskie.
Firma w swych projektach wykorzystuje nowoczesne technologie. Wynikiem tego jest dostarczenie zaawansowanych maszyn, których zastosowanie na placach budowy pozwala na usprawnienie wielu prac.

Żurawie TEREX

Żurawie TEREX zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu wysokiej wydajności w każdych warunkach. Maszyny tego producenta świetnie sprawdzają się w trudnych warunkach terenowych, przy niesprzyjającej pogodzie (błoto, śnieg itp.).

Odpowiednio dobrana moc silnika wraz z wysoką trakcją umożliwiają pokonywanie wzniesień. Dodatkowo niektóre modele wyposażone są w kabinę z klimatyzacją i ogrzewaniem, co zwiększa komfort użytkowania przez operatora.

Żurawie wykonane są z wysokiej jakości komponentów – zapewnia to wytrzymałość maszyn oraz pewność wykonywanych zadań.
W ofercie naszej firmy znalazły się modele żurawi TEREX, w tym m.in.: dźwig teleskopowy Terex Demag AC 50-1, dźwig samojezdny AC-350/6 oraz żuraw samojezdny AC-140.

Żurawie budowlane, o ile zostaną odpowiednio dobrane, zapewniają wysoką wydajność i elastyczność pracy. Decydując się na maszyny uznanych na całym świecie producentów, można mieć pewność, że wszelkie zadania na placu budowy zostaną wykonane dokładnie, sprawnie i efektywnie. Wśród producentów żurawi budowlanych na uwagę zasługują m.in. opisane powyżej LIEBHERR oraz TEREX.

Wynajem żurawi TEREX i LIEBHERR w Warszawie i okolicach

Z wielką przyjemnością oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi realizowane za pomocą najlepszych żurawi samojezdnych TEREX i LIEBHERR. W naszej firmie można wynająć najlepsze pojazdy obsługiwane przez najlepszych operatorów w województwie mazowieckim. Zachęcamy do współpracy i do korzystania z żurawi, które sprostają wszystkim oczekiwaniom i zapewnią najwyższą jakość realizacji zadania, niezależnie od poziomu jego trudności. Nasi operatorzy i nasze żurawie nie boją się wyzwań i realizują usługi dźwigowe na najwyższym poziomie!

Wynajem żurawi LIEBHERR i TEREX realizujemy przede wszystkim w Warszawie, ale jesteśmy gotowi na współpracę również w innych lokalizacjach. Piaseczno, Pruszków, Żabia Wola, Nadarzyn, Mińsk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki i okolice – nasze pojazdy czekają na zlecenia i są gotowe do działania 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Naszym zleceniodawcom oferujemy także wynajem podnośników koszowych czy usługi realizowane ładowarkami teleskopowymi.

 

żuraw terex

 

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt: Decowell

Top