+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Dźwigi i Podnośniki – podsumowanie wyjątkowego roku 2020

Ostatnie godziny roku 2020 to doskonały czas na krótkie podsumowanie. Dotyczy to również usług dźwigowych i podnośnikowych realizowanych przez naszą firmę. Mijający rok to kolejny rok doświadczeń, które wpływają na nasz rozwój i motwują do tego, by cały czas nad sobą pracować, a działo się naprawdę bardzo dużo.

Koronawirus w branży budowlanej

Najważniejszym i najtrudniejszym wydarzeniem ostatniego roku jest oczywiście pandemia koronawirusa, która zatrzymała gospodarkę na wiele tygodni. W marcu nie dało się nie zauważyć spadku zainteresowania usługami dźwigowymi i podnośnikowymi. Narodowa kwarantanna przyczyniła się do tego, że wszystkie gałęzie działalności człowieka, w tym budownictwo i usługi dźwigowo-podnośnikowe wyhamowały. Wiele inwestycji budowlanych zostało zawieszonych, wiele firm straciło pracę i zlecenia.

Po trudnych tygodniach pojawiły się nowe możliwości i nowe zastosowania dla podnośników koszowych. Wspominaliśmy już o nietypowych zastosowaniach podnośników koszowych podczas koronawirusa. Nasza firma również otrzymała kilka zleceń związanych z udostępnianiem podnośników koszowych do oglądania wydarzeń sportowych z kosza osobowego podniesionego na odpowiednia wysokość.

Nowe pojazdy i nowi pracownicy w naszej firmie

W końcówce poprzedniego roku postawiliśmy sobie za jeden z celów zainwestowanie w nowe dźwigi i podnośniki, które pomogą nam realizować jeszcze więcej zleceń. Obecnie flota naszych maszyn to kilkadziesiąt modeli, w tym nowoczesny żuraw wieżowy mobilny o zasięgu 60 metrów. Poza sprowadzeniem nowych maszyn, zainwestowaliśmy również w nowych operatorów pojazdów realizujących transport pionowy. Nasza kadra liczy obecnie kilkudziesięciu specjalistów: operatrów podnośników, operatorów dźwigów, serwisantów, dyspozytorów, przedstawicieli handlowych, księgowych czy specjalistów od marketingu w social mediach i wyszukiwarkach internetowych.

Nasz zespół wykwalifikowanych pracowników stanowi o sile naszej firmy i sprawia, że z roku na rok nasza pozycja na rynku jest coraz bardziej ugruntowana. Dzięki najlepszym pojazdom i najlepszym fachowcom nasza firma uznawana jest za prawdziwego lidera w branży, nie tylko w Warszawie czy województwie mazowieckim, ale w całej Polsce.

Najciekawsze zlecenia w 2020 roku

Pomimo utrudnień spowodowanych koronawirusem nasza firma zrealizowała kilkaset zleceń na usługi dźwigowe w Warszawie i okolicach oraz na usługi podnośnikowe i usługi realizowane ładowarkami teleskopowymi. Wśród najciekawszych można wymienić chociażby wodowanie barki, do którego wykorzystaliśmy nasz dźwig samojezdny TEREX DEMAG AC100/4L o udźwigu 100 ton.

Pojawiliśmy się w Gdańsku podczas tygodniowego realizowania dużego zlecenia, do którego oddelegowany został mobilny żuraw wieżowy Spierings AT5 z wysięgnikiem 48 metrów. Zadaniem dla naszego żurawia i operatora było układanie ponad 1000 metrów kwadratowych dachu na nowej hali magazynowej.

Wśród najciekawszych zleceń warto również wymienić ekspresowy montaż wieży telekomunikacyjnej, do którego wyznaczyliśmy naszego żurawia samojezdnego Demag AC160 klasy 160 ton. Cała operacja trwała zaledwie 4 godziny!

Nasz dźwig samochodowy Demag AC350 z przeciwwagą 44 tony wybrał się do Łodzi, by wykonać jedno z bardziej wymagającch zleceń. Zadaniem dla naszego pojazdu i operatora był demontaż mostu kolejowego, a konkretnie jego 4 przęseł. Dokładnie 106 metrów mostu kolejowego rozmontowaliśmy w ciągu jednego dnia.

Każde ze zrealizowanych zleceń w Warszawie, Radomiu, Łodzi, Lublinie, a nawet w Gdańsku dołożyło swoją cenną cegiełkę do naszego doświadczenia. Dzięki różnorodnym usługom i współpracy z rożnymi klientami możemy podnosić prawie wszystko, bo nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Zapraszamy do współpracy w Nowym Roku 2021!

Żywimy ogromną nadzieję na to, że nadchodzący rok 2021 będzie dla nas wszystkich zdecydowanie lepszy. Pamiętajmy o pozytywnym myśleniu! Nasze postanowienia noworoczne? Od lat trzymamy się zasady, że z roku na rok chcemy być coraz lepsi i nieustannie podnosić poziom naszych usług. W najbliższym roku planujemy rozszerzenie floty naszych maszyn i pojazdów o kolejne dźwigi i podnośniki oraz ładowarki teleskopowe, które będą służyły nam i naszym zleceniodawcom przy zadaniach o różnym poziomie trudności. Wraz z rozwojem naszej floty maszyn, planujemy rozwinąć nasz zespół o kolejnych wysokiej klasy specjalistów z doświadczeniem: operatorów żurawi i dźwigów, operatorów podnośników koszowych, serwisantów i mechaników specjalizujących się w maszynach dźwigowych i podnośnikowych, kierowców czy hakowych, dyspozytorów, przedstawicieli handlowych.

Rok 2021 to nasza dalsza ekspansja i zwiększanie obszaru działania naszej firmy. Jesteśmy coraz blizej otworzenia naszych oficjalnych oddziałów w Łodzi i Lublinie. Z przyjemnością będziemy realizować zlecenia również w innych lokalizacjach. Nasze dźwigi, podnośniki koszowe, ładowarki z teleskopem czy samochody realizujące transport HDS są gotowe do pracy i podejmowania nowych wyzwań.

Jesteśmy przekonani, że najbliższe 12 miesięcy przyniesie nam jeszcze więcej satysfakcji i jeszcze więcej okazji do powiększania naszego doświadczenia i grona zadowolonych klientów. Zapraszamy do kontaktu i do nawiązywania krótko i długofalowej współpracy.

Życzymy Państwu wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

 

dźwigi i podnośniki

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i podnośnik - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt i wykonanie: Decowell

Top