+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Dźwigi i Podnośniki w Łodzi – skorzystaj z naszych usług

Od wielu lat jednym z naszych głównych celów jest rozwijanie firmy i odpowiadanie na potrzeby coraz większej liczby klientów. Początkowo działaliśmy tylko w Warszawie, później rozszerzyliśmy naszą działalność o Pruszków i Piaseczno, w późniejszym etapie nasze usługi były dostępne w kolejnych miejscowościach, by bardzo szybko swoim zasięgiem objąć całe województwo mazowieckie. Z roku na rok coraz więcej klientów z innych województw zgłaszało się do naszej firmy chcąc skorzystać z naszej pomocy. Postanowiliśmy więc rozszerzyć działalność o kolejne miasta – dziś chcielibyśmy opowiedzieć odrobinę więcej o naszych usługach w Łodzi. Zapraszamy do współpracy!

Usługi dźwigowe w Łodzi

Dźwigi i żurawie budowlane należą do najczęściej stosowanych maszyn budowlanych na całym świecie. To od dźwigów rozpoczęła się historia naszej firmy. Z każdym kolejnym rokiem w naszej flocie pojawiały się kolejne modele dźwigów samochodowych i żurawi samojezdnych, które starannie wybieraliśmy spośród dostępnych modeli na rynku. Nasi klienci mogą korzystać z usług dźwigowych i wynajmu dźwigów w Łodzi przy różnego rodzaju zleceniach – długo i krótkoterminowych.

W naszej flocie dostępnych jest kilka różnych typów dźwigów i żurawi samojezdnych do 350 ton udźwigu. Dostępne pojazdy różnią się udźwigiem i wysokością roboczą. Oznacza to, że do każdego zlecenia jesteśmy w stanie wybrać najbardziej optymalne rozwiązania, by nasi klienci nie musieli przepłacać i by jednocześnie – usługi dźwigowe w Łodzi zostały zrealizowane na wysokim poziomie. Oczywiście nasi dyspozytorzy pomagają dobrać najlepszy dźwig do konkretnego zadania. Nasi klienci mogą na nas liczyć w każdej kwestii związanej z usługami dźwigowymi.

Wynajem podnośników koszowych w Łodzi

Podnośnik koszowy doskonale sprawdza się w pracach związanych z branżą budowlaną, ale nie tylko. Wynajem podnośników koszowych w Łodzi i innych miejscowościach realizujemy również dla klientów, którzy chcą zrealizować zupełnie inny typ prac na wysokości, np. montaż billboardów reklamowych i neonów, prace przy pielęgnacji zieleni, a nawet malowanie muralów. Zastosowanie podnośnika koszowego jest bardzo rozległe, można go wykorzystać do wielu prac, zwłaszcza w tak dużym mieście, jakim jest Łódź. O każdej porze roku nasza bogata flota podnośników o zasięgu do 62 metrów jest gotowa do realizacji nawet najbardziej wymagających zleceń.

Potrzebują Państwo nowoczesnego podnośnika koszowego w Łodzi? Wystarczy się z nami skontakować i umówić termin realizacji prac wysokościowych z wykorzystaniem jednego z naszych podnośników.

Transport HDS w Łodzi

Samochody z HDS, czyli hydraulicznymi dźwigami samochodowymi, sprawdzają się przede wszystkim w świecie budownictwa jednorodzinnego. Transport HDS w Łodzi i okolicach realizowany za pomocą naszych samochodów marki Palfinger to ekonomiczne i sprawne rozwiązanie. HDS to dźwig osadzony na podwoziu samochodowym z przyczepą, na którą HDS realizuje załadunek. HDS-y same mogą załadować, przewieźć i rozładować ładunki takie jak np. niezbyt duże, ale ciężkie maszyny budowlane i innego typu maszyny, palety z materiałami budowlanymi czy drewno.

HDS wykorzystywany jest w budownictwie, przemyśle i leśnictwie. W okolicach Łodzi wielokrotnie realizowaliśmy usługi transportowe HDS gwarantując naszym zleceniodawcom atrakcyjne warunki cenowe i pełen profesjonalizm.

Zachęcamy do wynajmowania naszych samochodów HDS do różnego rodzaju prac, w którym idealnym rozwiązaniem będzie dźwig przeładunkowy z możliwością transportu.

Wynajem ładowarek teleskopowych w Łodzi

Uniwersalne i kompaktowe ładowarki teleskopowe cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko w branży budowlanej. Ładowarka teleskopowa z osprzętem dodatkowym może pełnić funkcję wielu innych pojazdów, np. ciągnika, pługa, siewnika, kosiarki, podnośnika koszowego czy wózka widłowego. Uprawnienia UDT na obsługę ładowarki teleskopowej dają możliwość obsługi pojazdu wyposażonego w osprzęt dodatkowy, a więc operator z uprawnieniami na ładowarkę teleskopową może obsługiwać ładowarkę pełniącą funkcję podnośnika koszowego czy wózka widłowego. Nie potrzeba dodatkowych dokumentów. Jeden pojazd i jeden pracownik mogą zastąpić kilka innych – to bardzo duża oszczędność czasu i pieniędzy!

Naszym klientom oferujemy nowoczesne ładowarki teleskopowe, w tym ładowarki obrotowe typu ROTO. Z naszych ładowarek można korzystać w branży budowlanej, w leśnictwie, rolnictwe czy przemyśle. Oczywiście wynajem ładowarek teleskopowych w Łodzi i okolicach realizujemy wraz z profesjonalną obsługą realizowaną przez doświadczonych operatorów.

Mini żurawie i mobilne żurawie wieżowe w Łodzi

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów – flotę naszych maszyn rozwijamy o kolejne modele mobilnych żurawi wieżowych i mini żurawi, nazywanych także żurawiami pająkami. Mobilny żuraw wieżowy jest połączeniem najlepszych cech żurawia samojezdnego i tradycyjnego żurawia budowlanego wieżowego. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie opłaca się rozstawiać lub nie ma miejsca na rozstawienie zwykłego żurawia wieżowego. Czas przygotowania do pracy to 20-30 minut, w zależności od modelu. Wynajem mobilnych żurawi wieżowych to ekonomiczne rozwiązanie, dzięki któremu nasi klienci mogą zaoszczędzić czas i pieniądze.

Wynajem mini żurawi w Łodzi i okolicach cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Mini żurawie można wykorzystać wszędzie tam, gdzie potrzebna jest duża siła udźwigu, a gdzie nie można zastosować żurawia samochodowego. Przykładowe prace dla mini dźwigów to chociażby prace wewnątrz hal magazynowych czy jedno z nietypowych zadań, jak wstawienie dużego pieca do pizzy w jednym z łódzkich lokali. Mini żuraw z obsługą operatorską w Łodzi – tylko w naszej firmie!

Zapraszamy Państwa do współpracy i do korzystania z szerokiej palety naszych usług. Jesteśmy gotowi do pracy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

 

usługi dźwigowe w Łodzi

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i podnośnik - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt i wykonanie: Decowell

Top