+48 22 39 29 000 wynajem@podnosimy.pl

Dźwigi i Podnośniki w Lublinie – skorzystaj z naszych usług

Od samego początku działalności naszej firmy jednym z naszych głównych celów jest rozwoj i podnoszenie poziomu naszych usług. Motto, które nam towarzyszy to „Podnosimy prawie wszystko”. Wychodzimy z założenia, że jeśli ulepszać świat to zacząć należy od siebie. Właśnie dlatego co roku rozwijamy flotę naszych maszyn o kolejne modele, zatrudniamy nowych fachowców z dużym doświadczeniem, jak również rozszerzamy obszar naszego działania. Z dumą i prawdziwą satysfakcją informujemy, że nasze usługi dostępne są w Lublinie i okolicach, a w najbliższej przyszłości planujemy otworzenie lokalnego oddziału naszej firmy na terenie Lublina. Z jakich usług mogą korzystać nasi klienci w tej lokalizacji?

Usługi dźwigowe w Lublinie

Historia naszej firmy rozpoczęła się od dźwigu. Jest to podstawowy pojazd stosowany w branży budowlanej, który jest niezastąpiony w sytuacjach, gdy potrzebna jest duża moc udźwigu oraz duży zasięg ramienia. Nie zawsze można wykorzystywać tradycyjne żurawie wieżowe, które montowane są na dłuższy czas w jednym miejscu i mogą się poruszać jedynie za pomocą ramienia żurawia. Dźwigi samochodowe są doskonałym rozwiązaniem w wielu sytuacjach, a ich największym walorem jest możliwość przemieszczania się – mogą zmieniać swoją lokalizację nawet kilka razy w ciągu dnia. Zapotrzebowanie na dźwigi samojezdne jest naprawdę bardzo duże – znajdują one swoje zastosowanie nie tylko w branży budowlanej, ale również w wielu innych obszarach. Za pomocą dźwigu teleskopowego można chociażby realizować wodowanie barek i statków, transport ogromnych silników samolotowych, wyciąganie zatopionych pojazdów z rzek i jezior, a nawet sadzenie bardzo dużych drzew czy ustawianie choinki na placach dużych miast. Oczywiście to tylko kilka przykładów, w których można wykorzystać profesjonalne usługi dźwigowe.

Nasi klienci z Lublina i okolic mogą korzystać z kilkudziesięciu różnych modeli dźwigów samojezdnych o udźwigu do 350 ton. Nasze żurawie wynajmowane są wraz z profesjonalną obsługą operatorów z bogatym doświadczeniem. Usługi dźwigowe w Lublinie realizujemy krótko i długoterminowo, dla klientów indywidualnych i dla firm poszukujących rzetelnego partnera czy podwykonawcy. Stawiamy przede wszystkim na dźwigi TEREX Demag, Grove, Liebherr i Faun Tadano.

Wynajem podnośników koszowych w Lublinie

Czy branża budowlana mogłaby obyć się bez zwyżek koszowych, nazywanych najczęściej podnośnikami koszowymi? Można śmiało powiedzieć, że ich zastosowanie jest znacznie bardziej rozległe i że można je wykorzystać przy wielu różnych pracach. Swoją uniwersalnością i ogromem zastosowań podnośniki koszowe przewyższają dźwigi i żurawie budowlane. Właśnie dlatego, wiele lat temu zdecydowaliśmy, że drugą solidną podstawę naszej działalności będą stanowiły usługi wynajmu podnośników koszowych.

W naszej ofercie dostępnych jest kilkadzisiąt modeli zwyżek koszowych o zasięgu do 62 metrów. Każdy z naszych podnośników z koszem osobowym może być wynajmowany długo i krótkoterminowo na terenie Lublina i okolic. Za pomocą podnośników koszowych z łatwością, a przede wszystkim bezpiecznie, można zrealizować takie prace jak chociażby prace montażowe i wykończeniowe, montaż i wyklejanie billboardów reklamowych, usuwanie sopli i śniegu nagromadzonego na dachach budynków, pielęgnacja zieleni, wysokościowe mycie okien, prace dekarskie i blacharskie czy nawet pomoc przy malowaniu murali na ścianach wysokich budynków.

Usługi podnośnikowe w Lublinie oferowane są oczywiście wraz z profesjonalną obsługą operatorów posiadających uprawnienia do obsługi zwyżek z koszem osobowym.

Wynajem ładowarek teleskopowych w Lublinie

Ładowarki teleskopowe należą do najbardziej uniwersalnych i kompaktowych pojazdów do transportu, podnoszenia i przenoszenia. Coraz więcej klientów zgłasza się do nas, by wynająć ładowarkę teleskopową z profesjonalną obsługą realizowaną przez operatorów z dużym doświadczeniem. Nasze ładowarki wynajmowane są krótko i długoterminowo, a stosowane są nie tylko w budownictwie, ale również w wielu innych rodzajach działalności. Dzięki osprzętowi dodatkowemu ładowarka teleskopowa wybornie odnajdzie się w w rolnictwie, leśnictwie czy przemyśle.

Nasi klienci z Lublina mogą korzystać z ładowarek teleskopowych i obrotowych o zasięgu do 21 metrów. Nasze pojazdy mogą być wyposażone dodatkowo w widły, chwytaki, łyżki, pług, kosiarkę, kosz osobowy czy żurawik hydrauliczny. Dzięki temu mogą pełnić funkcję wielu innych pojazdów i maszyn, np. ciągnika, kosiarki, podnośnika koszowego czy wózka widłowego.

Transport HDS w Lublinie

Popularność transportu realizowanego za pomocą samochodowych dźwigów hydrauliznych rośnie każdego dnia. Znajdują one swoje zastosowanie głównie w budownictwie jednorodzinnym. Transport HDS w Lublinie i okolicach realizujemy za pomocą samochodów HDS marki Palfinger, które charakteryzują się nowoczesnością i niezawodnością. Za ich pomocą można podnosić i przenosić ładunki, a dzięki przyczepie transportowej można realizować transport ładunku, np. palet z materiałami budowlanymi, niewielkich ale ciężkich maszyn i narzędzi, elementów konstrukcyjnych czy nawet bali drewna. Samochody z HDS nazywane są żurawiami przeładunkowymi i poza budownictwem, wykorzystywane są również w leśnictwie, rolnictwie i przemyśle.

Wynajem mini żurawi i mobilnych żurawi wieżowych w Lublinie

W naszej ofercie bardzo ważne miejsce zajmuje wynajem mobilnych żurawi wieżowych, które sprawdzają się wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na rozstawienie tradycyjnego żurawia budowlanego. Stosowanie żurawi wieżowych mobilnych jest nie tylko wygodniejsze, ale również bardziej ekonomicze – pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Rozstawienie takiego dźwigu zajmuje do 30 minut, dodatkowo może on wielokrotnie zmieniać swoje położenie w ciągu dnia, a więc może on zrealizować kilka zleceń w ciągu doby.

Naszym klientom oferujemy także usługi realizowane za pomocą mini dźwigów w Lublinie. Żurawie mini pająki są stosowane chociażby w pomieszczeniach, magazynach, kościołach czy nawet w centrach handlowych. Nasi operatorzy mini dźwigów mają bardzo duże doświadczenie i doskonale się sprawdzają przy zleceniach, które wymagają ogromnej precyzji.

Zapraszamy do współpracy w Lublinie i okolicach. Z przyjemnością podejmiemy współpracę krótko i długoterminową. Jesteśmy gotowi nawet na najbardziej wymagające zlecenia, z którymi poradzimy sobie koncertowo!

 

usługi dźwigowe w Lublinie

Podziel się ze znajomymi!

Copyright © by 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone! Wynajmij dźwig i żurawia - Warszawa, Łódź, Radom, Płock, Lublin

projekt: Decowell

Top